?IH^?IYrZ?ï?den__-_sna - Het versje wat we leren is het volgende: Twee konijntjes Flip en Flap die gingen samen eens op stap. Zij speelden haasje-over, zij knabbelden aan het lover, zij buitelden over stenen, zij liepen naar het koolland henen. Maar... wat hoorden ze daar daar kwam de jager aan! en... floeperdefloep ze zijn op de loop gegaan. - Het liedje gaat als volgt: Wat hoor, (zie) ik toch, (2x) wat is dat voor een beest ra, ra, ra, hoe heet dat beest weet jij wel wat dat is geweest, ra, ra, ra, hoe heet dat beest Op donderdag 2 oktober gaan de groepen van Liesbeth en Lidwien 's morgens naar de kinderboerderij in Veulen. Op vrijdagmorgen gaat de groep van Margreet hier een bezoek brengen. Wanneer het koud of regenachtig weer is adviseren wij U om Uw kind goed aan te kleden; laarzen zijn zeker aan te bevelen. Alle kinderen mogen brood meebrengen. (Ook tijdens dit projekt zijn platen van harte welkom). met vriendelijke groeten, leerkrachten groep 1-2 Mariaschool, Ooostrum. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Deze week beschik ik alleen over de uitslag van ons tweede team tegen Leunen-167We wonnen met 6-3. Een gezellige avond in café Martens. Het is altijd een leuke ontmoeting in Leunen. Jac. Cornelissen startte en won niet zonder strijd. Pas in de laatste fase van de wedstrijd ging het echt goed. Wim Kleuskens speelde goed, maar moest het toch afleggen. Mijn partij, de eerste sinds een jaar, verliep uitstekend. Echt traditioneel; beginnersgelukHet ene zwijn na het andere. Ton van Dijk, een geduchte tegenstander, werd er weemoedig van. Evengoed; ik won en het kwam nu aan op de partij van Harrij

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 9