SPORTVERENIGING „OOSTRUM"# denk aan onze ub actie hedenavond 19 Sjaak had ook dit jaar weer een kapitaal in zijn campagne ge stoken, maar het aantal stemmen was vandienaard dat er nu al geruchten gaan in de oppositie, dat we over ongeveer een jaar of tien op de proppen komen met een andere aanvoerder. Maar dit jaar werd wederom Sjaak Linskens gekozen met als "running mate" (renner die het werk moet doen) Henk Claasen. De wedstrijd begon even rommelig als de verkiezing dus zonder een duidelijke lijn. Toch kregen we steeds meer grip op de wedstrijd en zelf enkele kansjes maar Vrouwe Fortuna laat ons nog steeds in de steek. Lomm dat tot halverwege de eerste helft geen echte kans had ge had kwam echter toch op voorsprong toen een speler vanaf de zestienmeter lijn vrij uit kon halen en de bal precies onder de lat in het net werkte. Na de rust een veel beter combinerend Lomm en toen deze voorsprong vergrootte tot 0-2 was het verzet van Oostrum gebroken en was de 0-3 nog slechts een formaliteit. Om het verslag kort te houden keurde de scheidsrechter nog 2 doelpunten af maar aangezien er altijd spelers blijven die door mij vernoemd willen worden was het Theo v.d. Pas die het nog maar eens probeerde en gelukkig kwam zijn straatgenoot Henk Claasen te hulp zodat die andere straatgenoot dit geheel in zijn memoires kon verwerken als het tegen-doelpunt tegen Lomm. Niet alleen in de verkiezing liet de oppositie van zich horen, ook in het gezellig samen zijn na de wedstrijd werd er iets van ze merkbaar en rukt langzamerhand de emancipatie op want onze dames mochten al aan de tafel naast de kerels blijven zitten. Nog even (hopelijk voor de nieuwe aanvoerder komt) zit ten ze bij ons aan tafel. Misschien in het begin nog zonder enige zeggenschap, maar ja sinds de komst van onze nieuwe spits hebben wij dat ook al niet meer. 7.7 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o L, grote

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 19