18 Het eerste kwartier was moeilijker dan de 3 voorafgaande wed strijden. De tegenstander was fel op de bal en wij lieten de bal te weinig het werk doen! Want het is nog altijd zo, wie de bal het werk laat doen plukt naderhand de vruchten. En die vruchten waren er, zoals reeds in het begin van dit verslag aangehaald, Herman Jeucken stond met een prachtig af standsschot aan de basis van de openingstreffer. Ton Kessels was goed voor de volgende 2 treffers. Na de thee-pauze waren Bert de Kleyn, Marcel Derks en Jan Custers verantwoordelijk voor de volgende doelpunten. Als we nu even snel rekenen, komen we maar tot 6 treffers. Prijsvraag voor deze week luidt dan ook: Wie was de maker van het zevende doelpunt? Oplossingen insturen vóór donderdag 25 september naar één van de "Cuyck Boys". Onder de goede inzenders zal een voetreis naar de eerstvolgende uitwedstrijd van Oostrum 4 uitgeloot worden. De bestemming is Bergen. Hier spelen de medekoplopers uit de 4de klasse 00 tegen het zesde van Montagnards op het sportpark aldaar. Tot dan. Beka o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o YSSELSTEYN 6 - OOSTRUM 6 4-1 (0-0) 00STRUM_6-_RKDS0_4_ 1-3 (0-1) Heel lang geleden toen het nog kermis was, moesten wij een kom petitie wedstrijd spelen tegen Ysselsteyn. Na een lang samen zijn zaterdagavond volgde een laatste team bespreking in de van Broekhuizenstraat waar de gastvrouw ons vergastte op ge bakken eieren en vlaai, waarna we nog enkele uurtjes konden rusten voordat we in Ysselsteyn de wei in moesten. De eerste helft leverde enkele kansen op voor beide partijen, maar dit resulteerde niet in doelpunten. Dit zou in de tweede helft anders verlopen. Het was Ysselsteyn dat de score opende met een afstandsschot in de bovenhoek. Hierop volgde een gouden wissel bij Oostrum, want de uitgeslapen Toon van Soest was nog maar net in het veld of Hay Geurts wist uit een vrije trap de gelijkmaker te scoren. Deze stand wisten wij enige tijd vol te houden, maar tenslotte was de toekomst toch voor de jeugd dat een bedoelde voorzet in de achterste hoek zag verdwijnen. Oostrum dat toen alles op de aanval gooide moest Ysselsteyn nog twee doelpunten toestaan maar ja dat kan gebeuren. De aanpak van de volgende wedstrijd was heel anders. We hadden wel een teambespreking maar nu vlak voor de wedstrijd waarin ook de aanvoerder gekozen moest worden. Dit jaar kwamen er een verrassende uitslag uit de bus. Niet zozeer de persoon, want

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 18