Door flitsende counters kwam onze spits enkele malen oog in oog te staan met de Americaanse doelman, maar had zondag niet ge noeg in de truckendoos om hem te passeren. In de 40ste minuut werd Higgens flink geattaceerd in het straf schopgebied. Door een loeiharde (ook gezicht) penalty bracht hijzelf Oostrum op een verdiende 3-0 voorsprong. Na de rust werd de wedstrijd totaal anders. Het spel werd grim miger door enkele zware overtredingen. Oostrum bleef in de ban van dit spelletje wat America speelde, en kon hierdoor niet meer tot score komen. Beide punten bleven dus in Oostrum, zonder tegentreffers. Hierdoor klimmen we weer een plaatsje naar de top. Volgende week zondag uit tegen Lottum. Een belangrijke wedstrijd voor de kop in de 3de klasse V. Magnum o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o MEERLO_3_-_OOSTRUM_3__3_-_1__(3-0) Oostrum 3 dat wederom voor de zware opgave stond om de eerste overwinning te halen kwam wederom van een koude kermis thuis 5oc)Onze belofte van vorige week hebben we waar gemaakt, de eerste 2 punten voor Meerlo 3 zijn binnen. Oostrum 3 dan 70 minuten lang het beste van het spel had kwam door enkele ongelukkige momenten op een onverdiende 3-0 achter stand. Zelfs een penalty weerhield ons ervan om de score te openen, deze goed ingeschoven strafschop werd op onverklaarbare wijze gestopt. Met een 3-0 achterstand gingen we thee drinken. Na rust zagen we een fel aanvallend Oostrum, en na c.a. 15 minuten was het D.J.V. die 3-1 aantekende. Ondanks het goed aanvallende spel kwamen we niet verder dan een boogbal door Br. Gielens op de lat en alweer een nederlaag (3-1). Volgende week beter. Peter C en DJ.V. p.s. De vraag blijft: hadden we met Karate Bob wellicht 2 pun ten kunnen pakken? o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o CASTENRAY 4_-_00STRUM_40_-_7(0-3) Het doelpuntenfestijn bij O.V.V. 4 gaat maar door. Zondag waren het er weer 7. Wist u trouwens dat Oostrum 4 al één jaar onge slagen is. Verder hebben we na 360 minuten nog geen doelpunten tegen. Allemaal cijfers die we volgende week tegen Montagnards 6 waar moeten maken! Maar zover is het nog niet. Eerst de doel punten zevenklapper van die zonnige zondagmorgen op een rijtje zetten.

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 17