ugüioktober 16 13.00 uur: Mevr. Gr. Bonte - M. v.d. Wijst 14.15 uur: R. v. Limbeek - A. Vollenberg VENL0SCHE_B0YS_2_-_S^V1_00STRUM_1 4 - 0 Opnieuw een nederlaag voor S.V. Oostrum en weer 4 doelpunten tegen. Het begon hoopvol; de bal werd goed rondgespeeld en we waren zeker in de eerste helft de gelijkwaardige zoniet zelfs iets beter dan Venlosche Boys. In de 44ste minuut ging het mis; een terugspeelbal werd onderschept en het was 1-0. Deze treffer bleek een enorme deuk te zijn in het elftal en in het zelfvertrouwen van de ploeg. In de 46ste minuut, dus meteen na rust 2-0 en het was gebeurd met S.V. Oostrum. In de chaos die de toeschouwers daarna zagen scoorde Venlo nog 2 keer en met nog een half uur voor de boeg leek het een enorme nederlaag te gaan worden doch de Venlosche Boys misten de mooiste mogelijkheden. Een tiental minuten voor het einde kregen de Oostrumse toe schouwers waar voor hun aanwezigheid, verschillende scorings kansen en mooie aanvallen op het Venlosche Boys doel doch de eindstand bleef met een nul voor Oostrum op het scorebord. Zondag a.s. weer een uitwedstrijd tegen B.V.V. (Blitterswijk) om 14.30 uur. Echte supporters zoals ook vandaag aanwezig we hopen op betere resultaten en uw aanwezigheid. Wij zullen proberen het zelf vertrouwen en de mentaliteit voor a.s. zondag op te poetsen want naast de overtuiging zijn dit ons inziens de aandachtpun ten voor de komende wedstrijden. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 00STRUM_2_-_AMERICA 3_ 3-0 Afgelopen zondag moest Oostrum 2 aantreden tegen de hekkeslui- ter in de 3de klasse V. Wat in het begin op een monster score ging lijken viel achter af toch best tegen. In de eerste minuut was het al 1-0 doordat het middenveld goed stoonde en Higgens vanaf links de bal precies voor Mart Smits klaar legde die keihard kon inpoeieren. Oostrum bleef druk op de ketel houden wat resulteerde dat na een kwartier John v. Bergen 2-0 kon aantekenen door een prima goal. Echter omdat we het spel te langzaam maakten kon America toch nog af en toe lucht happen. Echt gevaarlijk konden ze niet worden, omdat onze Jeu de deur achter goed dicht had.

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 16