bowling_tournooi_in_venray^ 13 DE STAND. 1 ste klasse 2de-klasse Team: Punten: Team Punten: 1. Magic Line DD De Stteeg 11 1. Franssen Keuk 8 2Returns 7 2. Strikers 8 3. Sigma's Bowling Venray 6,5 3 Club Up 7 4. Pinhunters 6,5 4. Scores 6 5. Altijd Raak 6 5Red Arrows 6 6. S.V.C.B. 5 6. Hit Miss 5 7. Fall Down 5 7. Oud Meerlo 4 8. Close Encounters 1 8. Sjopins 4 In de 2de-klasse ging koploper, Franssen Keukens, onderuit tegen Red Arrows. De Strikers wisten hier niet echt van te profiteren, ze kwamen niet verder dan een 2-2 gelijkspel. En het kostte moeite; het laatste wedstrijdpunt (voor de totaalscore) ging met een minimale voorsprong van 4 pins naar de Strikers. Alleen Club Up ging deze week met de volle winst strijken ten koste van Oud Meerlo. Club Up maakte hierdoor een sprong van de 7de naar de 3de plaats. In de 1ste klasse deze week geen 4-0 uitslagen. Dit is een teken dat de teams toch goed aan elkaar gewaagd zijn. Magic Line, de koploper en als enig team nog ongeslagen, moest ook zijn eerste game inleveren. De Sigma's hadden een zare klus aan de kampioen van de 2de klasse van vorig seizoen, de PinhuntersIn een ge- lijkopgaande wedstrijd trokken de Pinhunters tenslotte aan het langste eind: 2,5 - 1,5. Ook de rode lantaarndragers, Close Encounters, wisten hun eerste puntje binnen te halen. Langzaam aan begint iedereen in het juiste ritme te komen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o ■i:0p donderdag 16 oktober zal in het Venrayse bowlingcentrum te Oostrum het traditionele BOWLING T0URN00I voor BASISSCHOLEN worden gehouden. Dit jaar inmiddels voor de VIJFDE MAAL. Het aantal deelnemers aan dit grootopgezette bowlingtournooi was in de afgelopen jaren steeds rond de 300 jongens en meisjes. Aan dit bowlingtournooi kunnen teams deelnemen van de leergroe- pen 6-7 en 8 van ALLE BASISSCHOLEN uit Venray en alle kerk dorpen. Elk team bestaat uit 4 jongens en 4 meisjes. Dit bowlingtournooi was destijds een initiatief van het Comité Rekreatie Sport van de gemeente Venray. De organisatie geschiedt

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 13