Li?!?FLYÏ-G- 12 Zondag j.l. namen we met een 10-tal leden deel aan de Inter land Holland-België te Geldermalsen. Met wat vertraging (enkele leden waren (nog) niet aanwezig) konden we vertrekken. Via diverse verkeers-omleidingenkwamen we toch nog bijtijds voor de training te Geldermalsen aan. Het was er een drukte van belang. Liefst ruim 300 deelnemer(sters) hadden voor dit treffen ingeschreven. Zoiets vergt veel aan voorbereiding en organisatie Om 12.10 uur werd er begonnen met de series. Bij de mee-gereisde ouders ging vooral de belangstelling uit hoe onze leden het eraf zouden brengen. Dezen hadden toch wel moeite met de griffelbaan. Vooral in de bochten weider al voortijdig in de remmen geknepen, wat uiteindelijk plaatsen ging kosten. Daarbij komt echter, dat we dit seizoen door diverse omstandig heden te weinig wedstrijden hebben gereden. Niettemin deed iedereen zijn best; wat ook merkbaar was in de laatste serie, waar bijna ieder zijn prestatie wist te verbe teren. Zo wist Harold Michiels door te dringen tot de halve finale, maar wist zich jammerlijk niet te plaatsen voor de finale. Maar het belangsrijkste is, dat zij en de ouders, er een fijne dag en een stuk meer ervaring mee hebben opgedaan. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o UITSLAGEN HUISLEAGUE BOWLINGBOND VENRAY. lste-klasse (5 mans league) S.V.C.B. Sigma's Bowling Venray Close Encounters Magic Line DD De Steeg Altijd Raak Pinhunters Returns Fall Down 1-3 1,5 - 2,5 1-3 3-1 2de klasse (5 mans league) Sjopins Café Oud Meerlo Red Arrows Strikers - Hit Miss - Club Up - Hit Miss 1-3 - Club Up 0-4 - Franssen Keukens 3-1 - Scores 2-2

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 12