10 Daniels. Ook die verliep goed en werd met winst afgesloten. Iedereen was happy en kon terugkijken op een gezellige avond biljarten. Daar gaat het toch om, of niet soms. Het doet er niet toe, wat of welke sport je doet. Als je de gezelligheid hebt van andere mensen, met elkaar een spel kunt beoefenen zonder al te veel fanatisme en met een goede vitaliteit; dan is zo'n avond echt de moeite waard. Trouwens een boel mensen denken dat biljarten uitsluitend wordt beoefend om een ekskuus te hebben om een pilsje te drinken. De meesten weten niet hoe serieus zo'n wed strijd wordt gespeeld. Ik heb me trouwens weieens afgevraagd hoeveel meter een biljar ter 's avonds rond de tafel loopt. Ik schat dat het rond de tafel lopen ongeveer 12 meter is, dat een wedstrijd zo'n 30 beurten duurt en gemiddeld 2 keer per beurt de tafel wordt rond gelopen. Dat is dan 720 meter. Zeg maar een kilometer om de tafel rennen. Wie er nog beweert dat biljarten geen sport is, wel die moet nog maar eens komen kijken. Ziezo, dit hebben we ook weer even rechtgezet. Volgende week hopelijk weer meer over ons eerste en derde team. In ieder geval, een goede en suksesvolle week toegewenst. Hein o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o DAMES_OVB_._en_LVB_1 Zoals U op de uitnodiging hebt kunnen lezen, is dinsdag 30 september a.s. de "Groenten en Fruit Show", welke georganiseerd wordt door de'Stichting Propaganda Groenten en Fruit', in samen werking met de S.ïUV^, die op deze avond allerlei soorten groenten en fruit tentoonstelt. De aanvang van deze avond is om 20.00 uur in 't Gemeenschapshuis. Hopelijk zullen vele dames van zowel 0VB als LVB deze interes sante avond zeker niet willen missen. Bestuur OVB en LVB. o—o—o—o— o—o—O—O—o—o—o—o—O—o—o—o—o—o—Oo—O—o—o—o—o—o—o—OO-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 10