limburgse vrouwen beweging van de l.l.t.b. 9 Met verslagenheid hebben wij zaterdag j.l. vernomen dat onze ere-voorzitsterMevr. H. Loonen-van Rensplotseling is over leden. 28 Jaar was zij aktief in het bestuur van de toenmalige R.K. Boerinnenbondwaarvan 18 jaar als voorzitster. Zij was na de moeilijke oorlogsjaren, bij degenen die de ver eniging weer tot bloei wisten te brengen. Na haar aftreden als voorzitster bleef zij een aktief en sti mulerend lid van onze vereniging. In onze herinnering zal zij blijven voortleven als iemand waar men nooit tevergeefs een beroep op deed. Voor alles wat zij voor onze vereniging heeft gedaan, zullen wij haar dankbaar blijven. Dat zij moge rusten in vrede. Op donderdag 25 september gaan we op excursie naar de Rozen kwekerij van G. Reintjes, Lorbaan 3 te Veulen. We worden daar om 2 uur verwacht. We gaan op eigen gelegenheid. Ook dit jaar hebben dames van de L.V.B. en O.V.B. gecollecteerd voor het Kon. Wilhelmina Fonds. De opbrengst was 1.406,95. Hartelijk dank hiervoor aan allen die gaven. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- ?^^_FLYING_ JUMPERS Mededeling Aan onze deelnemer(sters) aan de fietscross-wedstrijd Holland - België op zondag 21 september te Geldermalsen Willen jullie om 8.30 uur aanwezig zijn bij de Bowling Bistro. Zorg dat je fiets in orde is, en vergeet je helm niet. Wij wensen jullie een prettige en succesvolle middag. Het Bestuur Het Bestuur o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 9