8 Geef aan de deur of stort Uw bijdrage op gi-ro_969 t.n.v. het Prinses Beatrix Fonds, Den Haag. Evenals andere jaren komen de leden van de vereniging voor oude ren de zakjes bij U aanbieden. Bij voorbaat dank. Contactpersoon voor Oostrum, Nettij Jeuken, tel.82666. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o VANUITDE BASISSCHOOL Beste ouders, Vorig schooljaar zijn wij als team begonnen met de voorberei dingen voor het starten van een documentatiecentrum op school. Wij hebben gekozen voor een documentatiecentrum voor de onder bouw (groep 1 t/m 4) en de bovenbouw (groep 5 t/m 8) Waarom ook een documentatiecentrum voor de onderbouw? - Kinderen vroegtijdig kennis te laten maken met het zelfstan dig verwerven van informatie. - Het kijk- en leesplezier uitbreiden. - De ervaringswereld uitbreiden m.b.v. plaatmateriaal omdat de geschreven taal vaak te moeilijk is. Om tot een goed functionerend documentatiecentrum voor de onder bouw te komen, hebben wij de hulp van U allemaal nodig. Wij zijn op zoek naar plaatmateriaal, liefst in kleur, over on derwerpen zoals dieren, jaargetijden, mensen, voedsel, feest, sport, gebouwen, verkeer enz. Als U hierover geschikt plaatmateriaal vindt (ook bij kennissen op tentoonstellingen, in winkels) brengt U dit dan a.u.b. op school Het hele schooljaar is dit welkom! U kunt het inleveren bij Lidwien, groep 1-2. Met vriendelijke groeten, Team Maria basisschool o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Alle inwoners van Oostrum die van ons 'n bloemetje gekocht heb ben, hartelijk bedankt. Wij denken dat, ondanks het sombere weer, onze bloemen toch wat fleur in huis hebben gebracht. En wij hopen dat we volgend jaar op zaterdag 12 september weer 'n fleurig beroep op u mogen doen. Bedankt Oostrumse Zangkompeneej Oeretoe o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 8