i_9°ütrum 2* 16 Nadat onze mascotte afgelopen zondag een bad gehad had, waarvoor onze hartelijke dank, wilden wij de prestatie van afgelopen zondag herhalen. Na het nodige oponthoud konden we aan de wed strijd beginnen. Het werd in de eerste helft een wedstrijd van hard werken en enkele kansen voor de tegenpartij, die door onze doelman uitste kend en vakkundig uit het doel gehouden werden. In de tweede helft werd er in de stromende regen nog harder ge werkt, maar minder goed gevoetbald. Zo konden we na 90 minuten tevreden zijn met één punt en gezellig kermis gaan vieren. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 0ostrum_3- Castenray 2 2-2 (1-2) Score verloop: Spits Castentay 0-1 M.Verstegen 1-1 Spits Castenray 1-2 W.staaks 2-2. Wegens alcoholproblemen van de ver slaggever dit beknopte verslag. Volgende week meer. P.s - Wien en Marcel bedankt - Ton en Lou beterschap - Volgende week in Meerlo 2 punten. -o-ooo-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-ooo-o Oostrum 4 - Meerlo 5 10-0 (5-0) Oostrum 4 heeft het in haar derde wedstrijd niet moeilijk ge had. De roodwitten waren in het treffen met de Meerlonaren oppermachtig Het openingsdoelpunt werd, na een mooie combinatie door het centrum van de verdediging, gescoord door Bert Kleijn. De weg naar een grote overwinning met "dubbele cijfers" lag open! In de eerste helft werd er nog 4x gescoord. Wiel Bovendeerdt, Henni Kessels, Ton Kessels en Herman Jeucken waren de makers, ruststand 5-0. Na de verplichte rust maakten we nog 5 doelpunten. Een er zelfs uit een strafschop, gescoord door onze doelman. Inmiddels hebben de betere ploegen zich aan de kop van de rang lijst geplaatst. MontangnardsR.K.D.E.V. 4 en wijzelf hebben het maximale puntenaantal behaald. De komende weken zal blijken of we het tegen de topploegen in onze klasse ook kunnen waar maken. Tot dan. Beka,

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 16