13 werden afgelopen week op een gevoelige nederlaag getracteerd door het gepromoveerde Altijd Raak. Magic Line koestert hierdoor al een voorsprong van 4 punten. Onderaan de ranglijst wacht Close Encounters nog op het eerste puntje. In de 2de klasse is geen enkel team meer zonder verlies- punten. Koploper is hier Franssen Keukens. Dat de teams in deze klasse zeer aan elkaar gewaagd zijn mag blijken uit het feit dat tijdens de eerste twee wedstrijdrondes reeds 3 gelijke spelen uit de bus rolden. Voor enige conclusies of voorspellingen is het echter nog veel te vroeg. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Jeugdwielerronde Oostrum. Op zaterdag 20 september a.s. vindt weer de jaarlijkse jeugd wielerronde plaats. De jeugdrennersde adspiranten B. en de adspiranten A. betwisten dan de prijzen in een tournooi op het gebruikelijke parcours. Start en finish is evenals vorig jaar gesitueerd aan de Randenrade, van daaruit gaan de renners naar de Binnenhof en bereiken dan via de Goetzenhof weer de Randenrade. Het tournooi bestaat uit drie onderdelen voor elke kategorie: een individuele tijdrit, een kriterium en een afvalkoers. De start vindt plaats om 13.00 uur, onder het toeziend oog van de jury van de Nederlandse Wielerbond. Het einde van de wedstrij den wordt verwacht omstreeks 17.00 uur. Voor het publiek zijn de wedstrijden gratis toegankelijk. De bewoners van het parcours worden verzocht om vanaf 11.00 uur het parcours geheel vrij te houden en vooral niet meer met de auto op het parcours te komen. Onze medewerkers zijn dan bezig met het aanbrengen van de beveiliging en de afzetting. Vooral vorig jaar hebben wij bij dit evenement ervaren, dat er nogal wat spelende kinderen zonder toezicht op het parcours zijn gekomen. Dit is zeer gevaarlijk niet alleen voor de renners, maar vooral voor de kinderen zelf. Wij vragen U daarop bijzonder goed te letten. Verder is het uiteraard zo, dat wij U moeten attenderen op het gevaar van loslopende honden en katten. Wij kunnen er niet genoeg

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 13