Bij de koppelwedstrijd in Horst behaalden het koppel Herman Deenen - Huub Hendriks de zesde plaats. De uitslag van de derde wedstrijd van het Herfstkoningvissen van de korte hengels is: 1. A. Gooren, 2. H. Theeuwen, 3. SjTheeuwen, 4. M. Theeuwen, 5. J. Maessen. De uitslag van de wedstrijden tussen Oostrum en Venray zijn; bij de lange hengels 1 H. Deenen Oostrum, 2. J. Koenings Venray, 3. B. v.d. Berken Venray, 4. G. Robben Oostrum, 5. v.v. Berken Venray. Bij de korte hengels; 1. T. Cremers Venray, 2. A. Gooren Oostrum,3. SjTheeuwen Oostrum, 4. H. Theeuwen Oostrum, 5. T. v. Meuris Venray. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o BILJARTVRIENDEN- S.N.A. Wat is een mens toch altijd bezig over het weer. Maar ja, hoe kan het ook anders. Als ik naar buiten kijk, terwijl ik in de verte de sirene van de kermis hoor, regent het pijpestelen. Juist met de kermis. Zondagmiddag, wat moeten al die kinderen nu thuis doen. Voor het café is die regen misschien wel goed. Ik zou ook best graag even over het kermisterrein willen zwalken. Schieten, gooien én natuurlijk in de botsautootjes. Maar nu blijf ik lekker lui thuis. Even terug naar SNA. Drie teams heb ben deze week gespeeld. Het eerste team, onder deskundige leiding van Hans van Dijk, verloor met 2-5 tegen D0S2. Jo de Beer had een tegenstander die ankerkader 38/2 moest spelen en 280 caramboles moest maken. Beide heren begonnen slecht. De partij duurde waarlijk 2 uur en 20 minuten. Jo z'n tegenstan der won met een gemiddelde van 12.72. Harry Lenssen verloor eveneens. Begon slecht, kwam later maar wel te laat terug. Hans, hoe kan het ook anders, begon sterk en wist z'n partij teurinnen in 23 beuten met een gemiddelde van 3,26. Het tweede team heeft ook verloren met 2-7 tegen DOS 4. Ik heb eindelijk een verslag binnen dus kan ik nu ook wat schrijven, al is het niets goeds, Bèr, zoals gebruikelijk wist z'n partij te winnen. Wim Kleuskens, Jac Cornelissen en Harrie Daniels lieten het afweten. Wim scoorde nog wel 16 poedels maar daarmee kom je met biljarten niet ver. Meer succes volgende keer. Tenslotte het derde team. Winst voor de boys van SNA, 5-4 tegen 't Anker. Theo van de Venne speelde een mooie regelmatige par tij, 1-6 gemiddeld. Henk van de Heuvel kwam met 1 carambole te kort. Verloor dus maar toch is dat belangrijk want daarmee verdien je meestal de extra punt.

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 11