limburgse vrouwen beweging van de l.l.t.b. Bij voldoende belangstelling wordt er door de L.V.B.' een poli tieke scholingscursus georganiseerd. De cursus wordt in kring- verband gegeven, en start in januari 1987. Belangstellenden kunnen zich voor 20 september opgeven bij M. Volleberg, tele foon 84188. Op 11 september verzorgt de H.V.P. een avond over het inmaken van jam, vruchtensappen en zoet-zuur. We beginnen om 20.00 uur in het Gemeenschapshuis. Na de Herfstvakantie wordt er door de kring een computercursus georganiseerd. Belangstellenden kunnen zich hiervoor opgeven bij M. Volleberg, telefoon 84188. 00STDANKVIERING_1986_KRING_VENRAY_VDLL.T.B Afgelopen zondag, hebben wij in de Parochiekerk te Oostrum, de Oostdankviering mogen vieren met een plechtige H.Mis. Ondanks het slechte weer, waardoor de geplande opzet buiten geen doorgang kon vinden, hebben wij uit vele reacties vernomen, dat deze Oostdankviering zeer goed heeft aangesproken bij de aanwezigen. Voor de inbreng van de Z.E.H. Pastoor de Ceus- terAalmoezenier L.Ramakers en oud-deken Theunissen zijn wij zeer erkentelijk. Een bijzonder woord van dank willen we uitspreken aan: X Lagere Agrarische School Venray X L.V.B. en K.V.O. afdelingen X "Koninklijk St. Willibrordus Gilde", uit Geysteren X "Gemengd Koor" uit Oostrum X Harmonie "Sub Matris Tutela" uit Oostrum X Dansgroep L.V.B. uit Merselo X Agrarisch Jongeren Werk X Kringbestuur L.L.T.B., L.V.B. en A.J.W. Ook de gemeenschap Oostrum willen wij danken, voor hun inbreng en inzet, om dit geheel te doen slagen. Het bestuur van de afdeling Oostrum-Smakt-Venray v.d. L.L.T.B. -o-o-o-oo-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 13

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 13