9 H. Cornelissenvan Broekhuizenstraat 15, telefoon 85075. Onze vereniging biedt aan onze leden 1 tot 1§ uur creatieve ont spanning, handenarbeid, sport en spel. Jaarlijkse elementen staan op het programma, zoals het samen vieren van Kerst- Paas- St. Nicolaas- en Carnavalsfeesten. En, zoals U verder in het Weekblad kunt lezen, de jaarlijkse jeugd- markt. Heeft U belangstelling, dan graag kontakt met boven staand persoon. Uw reaktie is welkom. Bestuur A.D.O.R. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Dames v. ritm. beweging. Maandag 1 september a.s. starten we weer vol goede moed met de ritmische beweging, zoals vóór de vakantie van 19.30 - 20.30 u. Zijn er nog dames die zich hiervoor aan willen melden, kunnen desenoods eerst een avond proefdraaien. Iedereen, (tenzij lid), is van harte welkom'.^ Bestuur _o_o_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- T0NEELGR0EP_^DE_VLASBL0EM^_00STRUM Op 8 november a.s. zal het 40 jaar geleden zijn dat de toneel groep werd opgericht. Dit jubileum gaan we vieren en we willen hier een echt Oostrums feest van maken. Wij zullen op deze dag beginnen met een Eucharistieviering, die om 19.00 uur begint. Hierna zal men een receptie houden. Ook wil men een reünie en een fototentoonstelling houden. Wij vragen aan eenieder van U die nog foto's van vroegere uitvoeringen in zijn bezit heeft, die tijdelijk aan ons ter beschikking te willen stellen. Oud leden vragen wij i.v.m. deze reünie kontakt op te nemen met een van de onderstaande leden. M. Tacken - Kruysen, Mgr. Hanssenstraat 27, tel: 81740 Tr. van Dijk - LemmensWittevrouwenstraat 4, tel: 85228 A. Linders, Geeststraat 8, tel: 10385 Op dit gebeuren komen wij nog nader terug. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 9