(Limburgse Land- en Tuinbouwbond)afdeling Oostrum, Smakt en Venray.'n Lofwaardig initiatief van de L.L.T.B. In Brabant heeft de Land- en Tuinbouwbond al verschillende jaren 'n Oogstdank- viering gehouden, en met sukses. In Limburg gebeurt dit zondag a.s. voor de eerste keer. Oostrum heeft dus de primeur. Wij ho pen dan ook zondag zeer velen van ons dorp Oostrum bij deze Oogstdankviering te mogen begroeten. DANK brengen aan onze Schepper past ons allen. Vergeleken met andere landen mogen wij niet klagen, wij hoeven geen honger te lijden wij hebben nog ge noeg en velen van ons hebben zelfs in overvloed. 'n Andere vraag is of wij ook zo overvloedig zijn met onze dank, zijn wij ook dankbare mensen? Daarom willen wij U allen van harte uitnodigen aan deze OOGST DANKVIERING deel te nemen, om onze Schepper, de GEVER van alle goeds nog 'ns extra te danken, voor al 't goede en mooie waar van wij mogen en kunnen genieten. De OOGSTDANKVIERING heeft plaats zondag om 10.00 uur op ons dorpsplein, naast de kerk, We gokken natuurlijk op mooi weer, maar mocht 't vanwege de weers omstandigheden niet op 't dorpsplein door kunnen gaan, dan vindt de Oogstdankviering plaats in onze kerk. De hoofdcelebrant van deze viering is de Aalmoezenier van de L. L.T.B., de Z.E. Heer Raemakers van Roermond. Oud-deken Theunis- sen en uw pastoor zullen daarbij assisteren. Deze viering wordt opgeluisterd door ons Gemengd Koor en onze Harmonie. En om nog meer luister bij te zetten aan de uiting van onze dankbaarheid zal tijdens deze viering ook het Willi- brordus Gilde uit Geysteren en de dansgroep van de L.V.B. van Merselo optreden. L.A.S., L.V.B. en K.V.O. hebben de versiering op zich genomen. Het ophalen van de collecte, bestemd voor zus ter Lemmens van Oostrum, Pater Geurts van de Smakt en Pater Peeters van Venray, zal verzorgd worden door de dames van de dansgroep. U krijgt allen 'n tekstboekje met de volledige vie ring aangeboden. Er wordt gezorgd voor 'n groot aantal zit plaatsen. Om alles ordelijk te laten verlopen kunt U bij het Communiegaan op Uw plaats blijven zitten, we zullen dan bank- voör-bank de H. Communie uitdelen. Ook Vóór de aanvang van de Eucharistieviering speelt onze Har monie enkele muziekstukken. Graag wil ik deze mededelingen sluiten met nu reeds de L.L.T.B. bijzonder hartelijk te danken voor dit prijzenswaardig initia tief en voor het vele werk dat zij reeds met enthousiasme ver zet hebben. Moge hun inzet en werk beloond worden met 'n stralende zon en 'n heerlijke viering met een vruchtbare uitwerking, L.L.T.B. BEDANKT EN VEEL SUKSES en alle inwoners van Oostrum graag tot Zondag op ons dorpsplein. uw pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-Q-o-o 4

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 4