dan je spulletjes weer aan de man te brengen. Om ca. 12.00 uur kunnen we starten met de verkoop. A.D.O.R. zorgt weer voor de verkoop van frisdrank en snoep. Veel plezier allemaal In de week van 25 tot 30 augustus komen we weer rond met de kaartjes voor de ballonnenwedstrijd. Doe allemaal mee en het is weer leuk om te zien hoe we samen de ballonnen loslaten. Tot ziens op de jeugdmarkt, Wittenvrouwenstraat Leiding en Bestuur van A.D.O.R. A.D.O.R. vraagt: Jeugdvereniging A.D.O.R. kampt op dit moment met een tekort aan leiding. Enkele van onze trouwe werkers zijn door werk, studie, verhuizing, genoodzaakt hun werk te stoppen. Wij vinden dat heel jammer voor onze jeugd, daar het moeilijk wordt in Septem ber te starten. Vandaar onze vraag: zijn er in Oostrum en omge ving misschien nog mensen die bereid zijn om 1 tot uur in de week met onze jeugd aan 't werk te gaan? Mocht U interesse hebben, neem dan even kontakt op met H. Cornelissen, van Broekhuizenstraat 15, telefoon 85075. Onze vereniging biedt aan onze leden 1 tot 1^ uur creatieve ont spanning, handenarbeid, sport en spel. Jaarlijkse elementen staan op het programma, zoals het samen vieren van Kerst- Paas- St. Nicolaas- en Carnavalsfeesten. En, zoals U verder in het Weekblad kunt lezen, de jaarlijkse jeugd markt. Heeft U belangstelling, dan graag kontakt met boven staand persoon. Uw reaktie is welkom. Bestuur A.D.O.R. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN: lg_§p_l2_§ygustus_1986^ Vanaf zaterdag 08.00 uur tot zondagavond 24.00 uur nemen waar voor de patiënten van de huisartsen: DrBloemen - Lankveld - Gabeler - Wittgen en Schraven P£A_Wittgen2_Langstraat_76 telefoon 86082 en voor de patiënten van de huisartsen: Drvan Thiel - Corver - van Loon - Vercauteren - Schmeetz - de Muinck Keizer en de Vocht: PEA_?2£Yer2_Kennedyplein^_telefoon_81393 ~3

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 3