Zaterdag 19.00 uur Wim Jansen Cor Aben MISDIENAARSBEURTEN Zaterdag 19.00 uur Steijn Bus, Eduard Camps, Robin van Mill, Marcel Nellen Zondag 08.30 uur Noortje van Goch, Anita van Limbeek 10.00 uur Esther Litjens, Leonie Hendrix, Inge Kreutz Anke Kusters WAT_EEN_RIJKDOM_INEENS 1 Toen ik maandag mijn wekelijks bezoek aan de zieken in het zie kenhuis te Venray bracht, heerste er in het algemeen geen juich stemming: bij sommigen onzekerheid, hoe zal het aflopen, hoe lang zal die pijn nog duren, bij anderen onzekerheid of de ope ratie ook wel zin heeft gehad; allemaal menselijke en begrijpe lijke uitlatingen van patiënten in een ziekenhuis. En als je daar iedere week mee geconfronteerd wordt, dan komt vanzelf de gedachte bij je op: wat is er veel leed onder de mensen totdat ik kwam op kamer 253, daar trof ik een stralende, blijde, gelukkige Marja Kessels-Cranenvan Goetzenhof 15. Het was niet aan haar te zien dat zij een paar dagen geleden, op 25 ju li, moeder was geworden van een tweeling, ze zag er heel fris en fit uit, het was aan haar te zien dat ze overgelukkig was. De twee kinderen, twee jongens (eerlijk verdeeld, want de eerste twee kinderen waren meisjes) LARS en JORN maken het ook best; één van hen heeft wel even op de hartkamer gelegen, maar dat was gelukkig maar van heel korte duur en ook hij maakt het nu best. Niet alleen een gelukkig moeder maar vanzelfsprekend ook een gelukkige vader, een gelukkige Sraar Kessels, die nu natuurlijk ook een trotse vader is. En opa Kessels zal er niet minder trots op zijn: ineens twee stamhouders rijker. Voor Maud en Britt zal het ook een hele verandering zijn, ze zullen niet uitgekeken komen, ineens twee broertjes er bij. Alleen Mau, die daags erop, 26 juli, vier jaar werd, zal het wel niet zo leuk gevonden hebben dat haar moeder met haar ver jaardag niet thuis was. Toen ik Marja zei: je zult je handen nu wel vol krijgen, ineens voor vier kinderen te moeten zor gen, wuifde ze dat onmiddellijk weg: kleine kinderen brengen vreugde en zon in huis, de zorgen komen als kinderen groot wor den. En heeft ze niet volkomen gelijk? Zeker is dat niet al leen Maud en Britt, maar ook Lars en Jorn, veel liefde en war me geborgenheid zullen ondervinden bij Sraar en Marja. En als gelovige ouders zullen zij ook de goddelijke geborgenheid door het doopsel hun kinderen in geen geval willen onthouden. Sraar en Marja, van harte proficiat met dit blijde, gelukkige

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 5