SZarmcnie <óub JAatris éJuteia 11 onze ontspanning kunnen vinden op de midgetgolfbaande biljart tafel en het Oorlogs- en Verzetsmuseum. Vertrek om 14.00 uur vanaf het Gemeenschapshuis. Samenkomst om ca. 14.30 op het Museumplein in Overloon. Het Bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o OOSTRUM -VENRAY Zaterdag 2 augustusi.v.m. vakantie van onze afnemer kan er op deze zaterdag geen oud papier worden opgehaald. Zaterdag 9 augustus: oud papier ophalen, de leden die hiervoor gevraagd zijn, worden verzocht om 10 uur bij G. Kessels aan de Stationsweg te zijn. Maandag 11 augustus: op deze maandag zijn er nog geen repeti ties voor de jeugdgroepen, deze repetities zullen weer begin nen bij de afloop van de schoolvakanties. Wel zal op deze maandag weer de repetitie voor het grote orkest worden her vat deze repetitie wordt gehouden van 20.00 - 22.00 uur. Woensdag 13 augustus: repetities tamboerkorps van 18.15 - 19.00 uur: adspiranten tamboerkorps, van 19.00 - 20.30 uur: het gehele tamboerkorps. Donderdag 14 augustus: de eerder geplande bestuursvergadering zal op deze donderdag niet doorgaan, deze vergadering wordt gehouden op HnnHprdag 21 augustus. 0UD_PAPIER In verband met vakantie van onze afnemer is er op zaterdag 2 augustus a.s. geen container beschikbaar voor de op vang van het oud papier. In afwijking met het gebruik, dat het oud papier op elke eerste zaterdag van de maand wordt opgehaald, zal daarom in de maand augustus het oud papier worden opgehaald op de tweede zaterdag en wel op 9 augustus a.s. Wij willen U vragen hiermee rekening te willen houden en wij danken U bij voorbaat voor de medewerking. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o MUZIEKVERENIGING

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 11