van een mens. De doop is daar een begin van, een belangrijke be slissing van de ouders. Bij geloofsopvoeding gaat het momenteel immers om een persoonlijk getuigen van ouder tot kind. De situ atie van onze tijd is vergelijkbaar met die van de eerste chris tenen: ook toen werd het geloof binnen de gezinnen doorgegeven van persoon tot persoon, ofhet werd niet doorgegeven. Zij verwachten dat dit doopsel zal bijdragen tot zijn geluk, dat hij daardoor de beste kansen zal krijgen om uit te groeien tot een mens, die helemaal zichzelf kan worden en die God boven al bemint. Heerlijk en gelukkig voor zo'n kind te worden binnen geleid in het echte leven. Jan en Antoinet, van harte proficiat met de komst van jullie tweede kind, jullie tweede zoon: WILLEM. Moge WILLEM vreugde en geluk blijven uitstralen in jullie gezin en moge WILLEM zelf 'n blijde en gelukkige toekomst tegemoetgaan Ook wij roepen Willem 'n hartelijk welkom toe in onze parochie gemeenschap met onze beste wensen voor de toekomst. uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- AGENDA 2 aug 7 aug. 14 aug. 16 en 17 aug. 23 aug. 26 aug. 27 aug. 30 aug. 31 aug. 31 aug. 2 sept 3 en 10 sept 6 sept 6 sept 7 sept sept 9 sept 11 sept 11 sept 13 sept Harmonie, oud papier ophalen Fiets- en recreatiemiddag, Ver. van Ouderen Harmonie, bestuursvergadering Meule Speule KerkdorpentournooiS.V. Oostrum, afd. Korfbal Fietstocht O.V.B. Aanvang repetities van zangkompeneej 'Oeretoe' A.D.O.R. jeugdmarkt om 2 1.30 uur Oogstdankdag L.L.T.B. Kring Venraij Harmonie, optreden Eikenhofkapel in Blerick Bestuursvergadering S.V.O.afd. Korfbal Cursus tuinkruiden in de keuken, O.V.B. Oud papier ophalen Triatlon in Venraij, T.W.C. Oostrum Gezinsfietstochtwedstrijden 25 en 50 km. T.W.C. starten tussen 10.00 - 14.00 uur Limburgse kampioenschappen F.C.C. Flying Jumpers Demonstratieavond 'fijne puddingen', O.V.B. Informatie over inmaken van jams en vruchtensap, L.V.B. Harmonie, bestuursvergadering Bloemenaktie 'Oeretoe' 7:.

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 3