attentie: Lourdescomité afd. Venray Maandag 09.00 uur: Michel Jacobs en echtgenote Dinsdag 09.00 uur: Tot zekere intentie Woensdag 09.00 uur: Hendrika Pelzer-Jansen (namens de Buurt) Donderdag 09.00 uur: Voor de overlvan hen die offerden met Allerzielen Vrijdag Zaterdag 09.00 uur: Gest. jaard. familie Verheijen-Hendriks 19.00 uur: Pierre de Kleijn, overl. ouders Achten- Verdijk overl. ouders Arts-Peters, overl. ouders Tacken-J anssen Wim Janssen (namens de Buurt) Hendrika Pel- zer-Jansen, Mathilde Custers-Peeters en Jan Custers uit dankbaarheid bij 'n 90ste verjaardag MISDIENAARSBEURTEN Zaterdag 19.00 uur: Benoit van Osch, Marcel Nellen, Robin van Mill, Korneel Jeuken Zondag 08.30 uur: 10.00 uur: Barry Cornelissen, Steijn Bus Akoliet: Geert Versteegen Leonie Hendrix, Inge Kreutz, Annemiek RaedtsIngrid Lenssen Wilt U er rekening mee houden dat zaterdag a.s. onder de H. Mis van 19.00 uur een aantal banken gereserveerd zijn voor de Vorme lingen en hun familie. In de week van 23 t/m 29 juni 1986 wordt in de gemeente Venray weer de jaarlijkse huis-aan- huis-kollekte gehouden t.b.v. het Lourdes Liefdewerk Dit jaar hebben 25 zieken mogen profiteren van een gratis bedevaart naar Lourdes met de Lim burgse Bedevaart (van 23 t/m 30 mei j.l.). Deze zieken waren verdeeld over de gehele gemeente Venray. Eén van de belangrijkste bronnen van inkomsten is ieder jaar de op brengst van deze huis-aan-huis-kollekteHet bedrag dat in Uw dorp of wijk wordt bijeengebracht, wordt ook ten volle voor die plaats besteed.

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 3