8 00STRUM_l_-_V0LHARpiNG_l__2_-_5 Voorafgaand aan de kampioensreceptie speelde Oostrum een huldi gingswedstrijd tegen Volharding. Jammer dat de weergoden roet in het eten gooiden. Het was regen en kou gedurende de hele wed strijd. In het veld werd echter, gezien deze omstandigheden, naar behoren gevoetbald. Natuurlijk werd al gauw het klassever- schil merkbaar, doch met name het middenveld en achterhoede van Oostrum vingen vele aanvallen op. De ruststand 0-2 was een juis te afspiegeling. Na rust een beter spelend Oostrum en als we wat slagvaardiger waren geweest in het benutten van kansen hadden we zeker vaker gescoord Volharding benutte de kansen wel en liep uit naar 0-4. Carlo Verheijen scoorde op zijn wijze 1-4. Nadat Volharding 1-5 had gescoord benutte Henri Wilmsen twee minuten voor tijd een te recht toegekende strafschop 2-5. Deze wedstrijd was voor ons een goede leerschool; een fijne huldigingswedstrijd en nogmaals jammer dat het weer zo was. 's Avonds was er voor het 1ste en 4de elftal een druk bezochte receptie waar we veel handen mochten schudden. De dames van beide elftallen hadden voor de spelers een leuke verrassing. Een woord van dank gaat uit naar de overige elftallen van S.V. Oostrum die ieder op hun eigen wijze mee werkten aan een heer lijke sfeer. Na de receptie een gezellige dansavond waar tussen de bedrijven door alweer de plannen voor het volgend seizoen aan bod kwamen. Het 1ste elftal zal dit zonder grensrechter Henk Rutten gaan doen. Henk werd dit seizoen een paar maal ernstig geblesseerd en is nog steeds niet de oude. Henk we nemen op de eigen feestavond een stukje afscheid van je. Een stukje maar, omdat je via het leiderschap van het tweede elftal bij de selec tie betrokken blijft. Op de receptie hadden we graag Piet Linders eens voor het voet licht willen zetten voor alle aktiviteiten gedurende lange tijd voor de S.V. Oostrum verricht. Op het moment dat Leo Basten hem namens het 1ste en 4de elftal wilde toespreken was Piet gevlogen. Op de van Broekhuizenstraat werd vervolgens alsnog door Leo de toespraak gehouden. Alleen Piet bleek ook niet thuis.... later op de avond hadden we hem gelukkig alsnog te pakken. Namens spelers en begeleiding van het 1ste en 4de elftal willen we graag iedereen bedanken voor de aanwezigheid/belangstelling op de receptie. Volgend seizoen noteren we u graag als vaste supporter'. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 8