SPORTVERENIGING „OOSTRUM" D=_Ezsgelers_en_woensdagmiddag_jeugd Op zondag 1 juni wordt het inmiddels traditionele Broeder Huybers tournooi gehouden. Voor alle D - E en woensdagmiddag voetballers. Dit tournooi vindt tegelijk plaats met het straten-voetbaltour- nooi dat door S.V. Oostrum wordt georganiseerd. In verband met de drukte die dag worden jullie verzocht je thuis al om te kleden, omdat er geen kleedruimte meer beschikbaar zal zijn. Hoe laat je aanwezig moet zijn wordt in het opstellingen-kastje bij café Vermeulen nog medegedeeld. Indien je die dag niet kunt, wordt je verzocht je op tijd af te melden bij: S. Claessens, Goetzenhof 25, tel. 89156. De Jeugdleiders. o-o—o-o—o-o—o-o—o-o—o—o—o—o-o-o—o—o—o-o—o-o—o—o—0-0--0-0-0-0-0-0-0 BRIGADIEREN: Wanssumseweg korfballers. Op woensdag_28_mei ---------T. Hendrix - C. Beckers - W. Broeren. 14.15 uur: W. Kateman - B. Wilms - W. Boveneerdt o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Op 24 mei a.s. wordt de jaarlijkse Oostrumse sportdag met daar aan sluitend de feestavond georganiseerd Degene die zich hebben opgegeven om te tennissen zijn volgens onderstaand schema ingedeeld. Iedereen speelt 2 partijen met een vaste partner, elk 50 minuten. De winnaars van de eerste partij spelen tegen de winnaars van de tweede partij. De verliezers van de eerste partij spelen tegen de verliezers van de tweede partij, en zo gaat het steeds verder. Jammergenoeg hebben maar betrekkelijk weinig tennissers zich op gegeven De banen zijn tussen 09.00 en 10.00 uur gereserveerd voor een 8-tal meisjes en dames van de korfbalclub die in dat uur onder ling een partijtje tennissen. Vanaf 10.00 uur is het baanschema als volgt:

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 7