99?trum_i__kampioen:::: Op koninginnedag werd Oostrum 1 kampioen door een 1-0 zege op Venray 6. Het was zeker geen mooie pot voetbal. Venray liet Oostrum voetballen doch de ballen werden vaak over te grote lengte aangespeeld en balverlies was dan vaak het resultaat. Na ongeveer 30 minuten in de eerste helft was het Carlo Verheyen die 1-0 aantekende. Vanaf de kant gezien dachten we dat de keeper eerder bij de bal zou zijn: het was niet zo. Rust 1-0. De ongeveer 150 tot 200 toeschouwers zagen na rust een sterker Oostrum en Venray, aan het eind van zijn konditie, moest ver terug. De afwerking van Oostrum bleef te gehaast om de score verder uit te breiden. Een schot van Twan Wilmsen had echter een beter lot verdiend, de bal werd nu door de lat gekeerd. En dan na het laatste fluitsignaal, de bloemen, de vreugde, de foto's en dat allemaal onder een heerlijk zonnetje, zelfs nog toen 's avonds de Harmonie een serenade bracht. Zondag 11 mei a.s., onze laatste wedstrijd uit om 14.30 uur te gen Swolgense Boys 2. De spanning is er nu van af dus gaan we daar afscheid nemen van de tweede klasse met wat mij betreft een goede partij voetbal! De spelers, die ervoor gezorgd hebben dat Oostrum kampioen werd en hun kenmerken Twan Pelzer Antoine Janssen Frank Martens Harry van Bergen: Henk van de Berg: Berry Oudenhoven: Henri Wilmsen Twan Wilmsen Geert Janssen Herman Lenssen Henk van Goch Marnie Wijnhoven: John van Bergen Carlo Verheyen Belangrijke sluitpost. Wil volgend seizoen nog meer Studeert rechten, daarom bij ons rechtsback. Kan U alles vertellen over blessures; van hoofd tot enkel Lang geblesseerd, nu weer helemaal terug. Bekend als "de stille kracht". Naast gewaardeerd voetballer, P.R. man voor het motto: Uit goed voor U! Aanvoerder met "Platini" eigenschappen. Geloofde het soms niet dat hij er wel degelijk bij hoorde. Maakt goede offertes. Weet precies hoever het team komt. "Nestor", de enige speler met 5 versnellingen. Gaat zich naast voetbal toeleggen op de "vrije val" Meest reserve. Hij staat er als je hem nodig hebt Heeft een dodelijk schot in het rechterbeen. Verguisd en geroemd. Overleefde veel aansla gen. Topscorer! 15

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 15