Vrijdag 09.00 uur Tot zekere intentie Zaterdag 19.00 uur Jaardienst Anna Gertrudis Janssen-Renkens Gest. jaardienst Gerardus v.d. Voort en echtgenote Mathilde Custers-Peeters en Jan Custers Jeu Arts (Jongerenkoor) MISDIENAARSBEURTEN Zaterdag 19.00 uur Benoit v. OschMarcel Nellen, Robin van Mill, Steijn Bus Zondag 08.30 uur Korneel Jeuken, Barry Cornelissen 10.00 uur Erwin Achten, Jos Wilms, Marco Arts, Eduard Camps Woensdag 19.00 uur Esther LitjensNoortje v. GochLeonie Hendrix, Inge Kreutz Donderdag: 08.30 uur Benoit v. Osch, Marcel Nellen, Barry Cornelissen, Steijn Bus 10.00 uur Monique Wilms, Anita v. Limbeek, Anke Kusters, Ingrid Lenssen MAANDELIJKSE_COLLECTE In dit weekend onder alle H. Missen de bijzondere maandelijkse collecte voor onze eigen kerk. Dank U, dat U die ook altijd bijzonder gedenkt. EERSTE COMMUNIE Ongeveer zeven jaar geleden hebt U Uw kind naar de kerk gebracht om het te laten dopen. U wilde daarmee zeggen, dat Uw kind ook een kind van God is. U was ervan overtuigd, dat het kind, dat U in de moederschoot vormde, een geschenk van God was en dat U er alles voor wilt doen om Uw kind zo dicht mogelijk bij God te houden Zondag brengt U datzelfde kind weer hier in de kerk. U hebt de belofte, die U bij de doop van Uw kind hebt gedaan ge houden en het opgevoed volgens het evangelie van de Heer Jezus. U weet ook, dat God Uw kind bijzonder liefheeft en dat Hij voor haar of hem voedsel wil zijn op de weg door het leven. Door de Heilige Communie wil de Heer nog inniger met Uw kind verbonden zijn. Hij wil het opnemen in Zijn Vriendenkring en met Uw kind maaltijd houden. Uw kind mag zondag voor de eerste keer op volwaardige wijze mee Eucharistie vieren. Maar dit feest mag geen einde zijn. Het is veeleer een start punt. De Heer nodigt nu Uw kind uit om elke zondag met Hem maal tijd te houden. 8

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 8