Samenwerking AFSCHEID G. KESSELS ALS BESTUURSLID VAN ONZE HARMONIE Na vanaf 1967 lid te zijn geweest van het bestuur van onze har monie, trad Ser Kessels op de jaarvergadering, die op maandag 21 april j.l. gehouden werd, af als bestuurslid. In een korte toespraak memoreerde de president de verschillende activiteiten van Ser, die overigens al dateren van vóór 1967, toen hij als voorzitter van het toenmalige uniformencomité in het begin van de zestiger jaren de actie leidde om tot unifor mering van de Oostrumse Harmonie te komen; een uniform, dat in 1963 kon worden aangeboden en dat nog steeds als één van de mooiere uniformen geldt. In zijn bestuurstijd heeft hij vooral grote zorg besteed aan diverse activiteiten voor de werving van de noodzakelijke fi nanciën, zoals o.a. de papieractie, de dorpsfeesten en de ver zorging van het reclamebord, welk bord destijds door het in strumentenfonds als een jaarlijkse bron van inkomsten werd aan geboden Een en ander was voor de vereniging aanleiding hem met algemene stemmen te benoemen tot ere-lid, terwijl bij gelegenheid van zijn afscheid door de landelijke Federatie van Muziekbonden aan hem het zilveren bondsinsigne werd toegekend. Zijn echtgenote werd in de hulde betrokken door aanbieding van een boeket bloe men. Zichtbaar verrast dankte Ser voor het ere-lidmaatschap en het bondsinsigne en hij memoreerde erg blij te zijn dat de harmonie inmiddels is uitgegroeid tot wat ze nu is, daarbij de hoop uit sprekend dat in het najaar met succes kan worden deelgenomen aan het Bondsconcours Overigens werd in zijn plaats gekozen Karla op den Camp als be stuurslid van onze harmonie. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Hallo leden van óe_buurtvereniging Enige dagen geleden hebben wij van de Organisatieleiding Meule- speule een brief gekregen met de vraag of onze vereniging dit jaar mee wil doen met de Meulespeule. Deze worden gehouden op zondag 17 augustus 1986. Iedereen die 18 jaar of ouder is, kan hieraan deelnemen. buurtvereniging stationsweg oostrum 'lUf/tt/,

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 2