QQgTRM l_-_5 Als we het Dagblad van maandag moeten geloven hebben we afgelo pen zondag met 2-0 gewonnen. De realiteit is spijtig genoeg geheel anders. Het is jammer dat schrijver TOON van fc Knudde niet langs de lijn stond, anders had hij weer nieuwe stof gehad voor zijn stripverhalen. De eerste helft was gewoonweg belabberd en Leunen kon zomaar over ons heenwalsen. Binnen de kortste keer stonden we door een omstreden penalty met 0-1 achter. Ondanks de tegengoal, het prima voetbalweer en het talrijke pu bliek, werd er niemand van Oostrum wakker. We kregen de wed strijd weer onder controle toen we inmiddels achterstonden met 0-3 door werkelijk twee schitterende goals van Leunen. Na een stevig woordje van onze coach in de rust, werd er in de tweede helft heel anders aangepakt. Leunen verloor de greep op de wedstrijd en Oostrum was nu duidelijk de betere ploeg. De druk werd steeds groter voor het Leunse doel wat resulteerde in een doelpunt in de 60 ste minuut.Door een scherp voorgetrok ken bal kon Hans Wilmsen intikken. Er ontstonden nog verschil lende doelrijpe kansen voor Oostrum en het werd een alles-of- niets-voetbalHierdoor ontstonden er gaten in de Oostrumse ver dediging en Leunen benutte dit door 3x te scoren. Uiteindelijk stond het scorebord op 1-5 en was het een verdien de nederlaag. Omdat een wedstrijd nou eenmaal 90 minuten duurt en deze tak van sport voetbal genoemd wordt en geen handbal (Anders hadden we met 1-0 gewonnen) Higgens O O o o o—o-o—o-o—o-o-o-o-o-o-o-o-o—o—o—o-o-o—o-o—o-o—o-o—o-o-o 00STRU|=6=-=YSSgLSTEYN=8 1_-_1 0-1 Evenals de uitbeurt tegen Ysselsteyn, is Oostrum er niet in ge slaagd dit team van zich af te schudden. Door de vele blessures moesten wij een beroep doen op enkele gastspelers en maar goed ook, want zij gaven een beetje kleur aan een verder kleurloze wedstrijd. Zeker de eerste helft was erg slecht en terecht nam Ysselsteyn, via een prachtige boogbaldie precies onder de lat in de goal viel, een 0-1 voorsprong. Hierna kreeg Oostrum ook nog wel een kans, maar een schot van Bert de Kleijn werd goed ge pareerd door de doelman. Na de rust ging Oostrum iets beter voet ballen, maar we kwamen niet door de stugge verdediging van Yssel steyn heen. Oostrum bleef komen en uiteindelijk was het Peter van de Burgt die met een strak schot uit een moeilijke hoek de doelman wist te verrassen en voor de gelijkmaker zorgde, De resterende 10 minuten kreeg Oostrum toch nog enkele kansjes maar 13

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 13