Stratentoernooi op zondag_l_juni_ Na het succes van het afgelopen jaar wordt er 1 juni a.s. op nieuw een straten-voetbaltoernooi gehouden. Om tot een defini tieve samenstelling te komen, hebben wij de namen nodig van de genen die mee willen doen. Iedereen vanaf 16 jaar, zowel man als vrouw, kan aan dit toernooi deelnemen. Men gelieve onderstaand opgaveformuliervóór 4 mei a.s., bij de leider(svan de straat c.q. straten te bezorgen. Asselberghsstraat - Kloosterstraat Leider: Gerrit Hendrickx Gildestraat - Watermolenstraat - Buitenhof Leider: Huub Versleijen x/vui een aoeipunt van Carlo Verheyen haalde Oostrum de volle winst. De wedstrijd was slecht van beide zijden. De meest voet ballende ploeg pakte dan ook verdiend de punten. Een wedstrijd om snel te vergeten maar wel erg belangrijk. Henri Wilmsen blesseerde zich zodanig dat het nog maar de vraag is of hij dit seizoen nog aan voetballen toekomt. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 00STRUM_1 - E^E.V1_13_-_2 Een voorzichtig, wat zenuwachtig Oostrum kreeg toch al gauw een overwicht op E.E.V. Het duurde echter tot de 23e minuut voor het verzet gebroken werd. Een schitterende vrije trap van Rik Gielens betekende 1-0. Henri Wilmsen, geblesseerd aan de kant, zag nu dat er meerdere spelers een mooie vrije trap kunnen ne men. Na 30 minuten scoorde E.E.V. onverwacht tegen, 1-1, en kreeg Oostrum het moeilijk. Het duurde tot vlak voor rust toen Carlo Verheyen 1-2 scoorde met een mooie lob. Rust 2-1. Drie minuten na rust scoorde Carlo opnieuw, 3-1. E.E.V. zat ka pot en was rijp voor een flinke afstraffing. Oostrum benutte echter de kansen niet en het was Henk v.d. Berg die te zacht terugspeelde op Twan Pelzer, een EEV-speler kwam ertussen en scoorde 3-2. Nog 5 minuten doch E.E.V. kon geen vuist meer maken. Eindstand 3-2. Op het moment dat ik dit schrijf zijn we nog 2 punten af van het kampioenschap. Gisteren, woensdag tegen Venray, is alles hopelijk reeds beslist. Zo niet dan steun ons tegen Swolgense Boys 21 Volgende week hoop ik U te berichten hoe een en ander verlopen is. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 12

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 12