SPORTVERENIGING „OOSTRU Eindstand werd dus 14-0. Een monsterzege, die nog hoger uitgeval len was, als er niet twee strafcorners plus een legio aan kansen gemist waren. Nog twee belangrijke wedstrijden tegen Volharding (29 april) Wanssum 4 - Oostrum 6 3-0 (1-0) Ik zal het maar meteen vertellen, want in een dorp als Oostrum houd je zoiets toch niet lang geheim: Het kampioenschap kan Oostrum 6, oftewel ons eigen populaire zesde, na deze wedstrijd wel vergeten. Onze tegenstander kenden we, zodoende dachten wij dat we wel eens fliik aan onze broek konden krijgen. Maar evengoed togen wij op gewekt naar Wanssum, waar onze lijstaanvoerder bijna net zo zenuwachtig en bang rond liep te drentelen. Vanaf de aftrap was het toch Wanssum dat iets beter kombineerde, maar gevaarlijke doelsituaties leverde dit nog niet op. Oostrum, dat langzamerhand steeds beter in zijn spel kwam en meer greep op de wedstrijd kreeg, was zelfs heel dicht bij een doel punt toen een voorzet van Gradje Vollenberg, op maat bediend door Jeu Keünennet naast het doel viel. Even later was het Wanssum dat de score opende toen ze een vrije trap zo snel namen dat de scheidsrechter nog geen tijd had om de bal vrij te geven, maar dat hoefde in dit geval ook niet, (zei hij). Zodoende was het Wanssum dat de rust inging met een 1-0 voorsprong, en zeker niet onverdiend. Na de rust een iets feller en heel heel stuk jonger Wanssum, dat dan ook al vlug 0-2 scoorde. Hierna trok onze tegenstander zich wat terug, maar wat wij ook probeerden, wij kwamen er niet door heen. Dat Wanssum vlak voor tijd nog een derde doelpunt kon maken was alleen maar zoveel te leuker voor hen, want dit was het hon derdste doelpunt van deze kompetitie. Al met al kunnen wij toch terugzien op een goede wedstrijd met een iet wat geflateerde uitslag: 3-0. je Zus. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 20 april. Sen.Oostrum - Castenray 2 1-6 Jun.Oostrum - Erica 3-6 Pup.Oostrum - Oranje-Wit 0-1 Programma 26 en 27 april. 16

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 14