den in deze wedstrijd hun draai niet vinden en waren kansloos tegen een ontketend Magic Line. De 4-0 uitslag in het voordeel van Magic Line is gunstig voor de Sigma's. De achtervolgers staan nu op een achterstand van 5 en 6 punten respectievelijk. Met nog twee wedstrijden voor de boeg een riante uitgangsposi tie. Komende week treffen de Sigma's Magic Line. Spanning en sensatie gegarandeerd natuurlijk. In de 2de klasse bowlden de nrs1 en 2 tegen elkaar. De kans voor Altijd Raak om het half punt achterstand weg te werken. De eerste game bleef spannend tot de laatste frame. En toen alle kruitdamp opgetrokken was, bleek de stand precies gelijk. Ieder een half punt dus. Hiermee was de koek voor Altijd Raak jammer genoeg op. De Pinhunters trokken een paar blikjes stri kes open en bemachtigden de resterende 3 punten. Hierdoor kon den ze hun voorsprong op de naaste concurrent uitbouwen tot 3.5 punten. Ook in de 2de klasse is echter nog van alles moge lijk. o—o—o—o—o—o—o—o-o—o—o-o-o—o—o—o—o-o-o—o—o—o-o-o-o-o-o—o—o-o-o—O S^V^OOSTRUMAFDELINGTENNIS-KORFBAL Zaterdag 24 mei a.s. Op zaterdag 24 mei a.s. wordt weer de jaarlijkse sportdag van de afdeling voetbal, tennis en korfbal gehouden op het sport park. Ieder lid van S.V. Oostrum aktief of niet aktief kan zich hiervoor aanmelden: hetzij als deelnemer van een voetbal— ten nis- of korfbalwedstrijd, hetzij als deelnemer aan de feestavond, hetzij als deelnemer van een sportwedstrijd en feestavond. Ieder lid van S.V. Oostrum die 16 jaar of ouder is kan zelf be slissen in welke tak van sport men aktief wil meedoen. Om een beeld te krijgen van het aantal personen dat aan de sportwedstrijden en/of feestavond gaan deelnemen, ontvangen wij gaarne onderstaand opgaveformulier vóór 30 april a.s. retour. Opgave bij H. SurminskiGildestraat 6, tel. 86366, afdeling tennis. L. Lenssen, Hatendonkstraat 9, tel. 80558, afdeling korfbal. R. van Lieshout, Valkenkampstr8, tel. 87148, afdeling voetbal. J. Arts, Randenrade 50, tel. 84114, afdeling voetbal. P.S. De aktieve leden van de voetbalvereniging (senioren, veteranen en A-jeugd) worden benaderd via de elftalleiders. Ditzelfde geldt voor de korfbalvereniging. 9

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 9