limburgse vrouwen beweging van de l.l.t.b. het nieuwe Provinciehuis door Hare Majesteit Koningin Beatrix. Woensdag 23 april: repetities in het gemeenschapshuis van 18.15 - 19.00 uur: leerlingen tamboerkorps, van 19.00 - 20.30 uur: het gehele tamboerkorps. Zaterdag 26 april: concert in het gemeenschapshuis, welk con cert verzorgd zal worden door onze vereniging samen met de Fan fare uit Maashees. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o De ouders, die n.a.v. het diaklankbeeld, vertoond op de ouder avond over de basisschool, foto's hebben besteld, kunnen deze na school afhalen. Kosten 1,25 per foto. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Dames De natuurwandeling in de Geysterse bossen, onder leiding van de heren Joof Teeuwen en Ed van de Zwetzal plaatsvinden op dins dag 22 april a.s. We starten om 18.30 uur bij de Rosmolen en zijn daar om 20.00 uur weer terug. Degenen, die mee willen lo pen, dienen zich vóór dinsdag 22 april op te geven bij mevrouw L. Linderstel. 84251. Mocht het slecht weer zijn, dan stellen we de wandeling uit tot dinsdag 29 april, zelfde plaats, zelfde tijd. Indien U twijfelt of de tocht doorgaat i.v.m. de weersom standigheden, dan kunt U ook weer met L. Linders hierover kon- takt opnemen. Als U in het bezit bent van een verrekijker, neemt U deze dan mee.' Het Bestuur van de L.V.B. Oostrum. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o WEEKEND IENSTEN_ HUISARTSEN Vanaf zaterdag 8 uur tot zondagavond 24 uur nemen waar voor de patiënten van de huisartsen: DrBloemen - Lankveld - Gabeler - Wittgen en Schraven: Dr. Lankveld, Langstraat 76, tel. 83558

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 2