op Theo na want die moest Jeu nog uit bed halen. Bij aankomst in Meterik gingen we ons verkleden en aan de war ming up beginnen. Daarna bespreking en toen gingen we het veld op. Na 9 minuten stuntelen kregen Mart en Ben een goede kans maar helaas geen doelpunt. Meterik had echter meer geluk want na 20 minuten scoorden de Meterikse Stampers (geen carnavals club) 1-0 door een terugspeelbal die van richting werd veran derd. De resterende 25 minuten van de le helft leverde niet veel meer op. Na de thee gingen we weer (fit) het veld op, met een verse speler (Jeu)Binnen 5 minuten scoorde Bert (de Goal Getter) 1-1 door een voorzet van Ton maar die stand konden we niet lang vasthouden want na 15 minuten scoorden de Meterikse Stampers 2-1 en toen gebeurde het. Jos werd erin gezet (voor 10 minuten) want Jos vond dat de scheidsrechter een dropje was. Toen Jos dit kenbaar maakte werd hij van het veld ver wijderd. Maar 2-1 konden we ook niet lang vasthouden want na doorkomst van een Meterikse Stamper, veegde Jeu hem met de grond gelijk (binnen strafschopgebied). Dus penalty en die be nutten ze goed. Einduitslag 3-1. De Grasmaaier. o- o- o- o-o-o-o-o- o-o-o-o-o- o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- o-o-o- o- o- o- 00STRUM_4_- YSSELSTEYN_74_-_0_(3-0) De competitie nadert de beslissende fase. Dit is ook in onze klasse het geval. Spannend zal het hier nog zeker worden met 3 misschien wel 4 potentiële kampioenskandidaten. Na afgelopen zondag mogen wij ons hier toch bij rekenen. Met nog drie wed strijden te spelen, hebben we de kansen in eigen handen be nen) We zullen echter wel beter moeten spelen als tegen Yssel steyn. Deze wedstrijd werd, ondanks het niet vloeiende en ogen strelende spel, toch moeiteloos gewonnen. In de eerste 45 mi nuten werd menige kans om zeep geholpen. Gelukkig stond het vizier van Herman Jeucken wel op scherp. Hij scoorde 1-0 uit een terugspringende bal, die hij vanaf 16 meter in de boven hoek knalde. Het tweede doelpunt werd uit een scrimmage ge scoord, wederom door H.J., 2-0. Uit een vrije trap maakte Ton Kessels (hij zou over de bal heenstappen om H.J. de hattrick te laten voltooien!) ons derde doelpunt met een prachtig schot in de rechter bovenhoek. De tweede helft zal de geschiedenis ingaan als "voetbalhelft" zonder de bal terug te leggen. Bijvoorbeeld op opkomende mid denvelders. Toch wist good old Jan Custers nog 4-0 uit een 12

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 12