Programma jeugdvoetbal zaterdag 19 april 1986: Meterik Al - Oostrum Al aanvang 15.00 u vertrek 14.15 u. (per auto) Oostrum BI Oostrum Cl Meerlo C2 Wittenhorst B2 aanvang 13.30 u Montagnards Cl aanvang 12.30 u Oostrum C2 aanvang 13.00 u Venray Dl - Oostrum Dl Oostrum El - Wanssum El aanvang 10.30 u aanvang 10.00 u vertrek 12.15 u. (per fiets) vertrek 09.45 u. (per fiets) BRIGADIEREN^_Wanssumseweg_jeugdvoetbalIers_en_korfbalIers Op woensdag 23 april: 13.00 uur: M. v. Cuyck, N. v.d. Pas, E. Jeuken 1415 uurN. Nellen, R. Rongen, TrJanssen-R. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o WANSSUM 2 - OOSTRUM 3-1 De eerste nederlaag van het seizoen. Een voornamelijk in de eer ste helft slagvaardiger Wanssum versloeg Oostrum verdiend. Het eerste kwartier ging het spel op en neer maar in het volgend kwartier sloeg Wanssum 3 keer toe, zodat na een half uur 3-0 de stand was. Oostrum bewoog te weinig en keek de tegenstander steeds in de rug. Alle duels werden verloren. Hiermee bedoel ik niet dat niemand inzet had maar de ploeg was geen eenheid. De rust werd dan ook benut om iedereen hierop te wijzen. Na rust een herboren Oostrum dat wel bewoog en bewees dat er een eenheid in het veld stond. Kansen kwamen er meerdere, Wanssum was blij dat Oostrum er slechts één benutte en nog wel via een strafschop. De einduitslag werd 3-1. Langs het veld stonden de spelers van Brughusia die genoten van dit verlies. Inmiddels hebben we de wedstrijd tegen Holthees achter de rug als U dit leest en hopen we de zaak weer recht getrokken te hebben. A.s. zondag komt het moment van de waar heid als we tegen en in Brughusia spelen om 14.30 uur. Winst aldaar brengt ons dicht bij het kampioenschap en Uw aan wezigheid kan onze twaalfde man betekenen. Wat ons betreft: de sfeer is goed en we zullen doen wat in ons vermogen ligt. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o METERIK 3 - OOSTRUM 3 3-1 Met een flinke kater stapten we zondagmorgen om 9 uur uit bed (op sommigen na) om op tijd bij Arie te zijn. Na lang wachten op de komst van Jeu zijn we dan vertrokken richting Meterik, 11

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 11