Post 10. Afschrijvingen, onderhoud, energie, belastingen, ver zekeringen, voorziening groot onderhoud t.b.v. kerk en pastorie Post 11. Onderhoud en uitbreiding begraafplaats verminderd met daarvoor ontvangen gift. Post 12. Afschrijvingen, onderhoud, belastingen, verzekeringen, voorziening groot onderhoud woonhuis Watermolenstraat en landerijen. Post 13. De restant hypotheek op het pand Watermolenstraat 6 is inmiddels volledig afgelost. Post 14. Altaarbenodighedenofferkaarsen, koren, misdienaars, dirigenten ed Post 15. Percenten- en Solidariteitsnotas van Bisdom, bijdra gen dekenaat en harmonie Post 16. Porti, telefoon, abonnementen, bestuurs- en represen- tiekosten Post 17. Gezinsbijdragen (406 deeln.); plaatsengeld, koliekten; Misstipendia offerblokken; kaarsen; doch exlc. koliek ten met een speciale bestemming tot een bedrag van 5.750,00. Post 18. Grafrechten, huren, pachten alsmede renteopbrengsten. Post 19. Gemeentelijk salaris Mijnheer Pastoor. Als wij terug kijken naar het jaar 1985 dan blijkt dat wij, on danks de strenge winter en de daarvoor zeer hoge energiekosten 27.091 in 1985 t.o.v. 19.977 in 1984) alsmede de noodza kelijke reparatie aan het dak van de kerk (tot een bedrag van 9.284,00 t.l.v. de exploitatie 1985), ook dit jaar weer met een beperkt positief resultaat hebben kunnen afsluiten. In 1985 werd verder de electrische installatie van de kerk ver nieuwd en werd de begraafplaats uitgebreid. De bovenstaande noodzakelijke kosten werden enerzijds bestreden uit de voor dat doel gevormde voorzieningen en anderzijds uit daarvoor bestemde speciale giften. Al met al een jaar dat tot dankbaarheid stemt omdat hieruit blijkt dat de Oostrumse parochianen ook hun financiële verant woordelijkheid ten opzichte van de kerk serieus nemen; buiten het vele werk dat door een groot aantal vrijwilligers wordt ver richt om ook daardoor ons beter in staat te stellen financieel gezond te blijven. Wij hopen dat uit dit verslag mag blijken dat door financiële commissie en kerkbestuur op een zo verantwoord mogelijke wijze met de door U beschikbaar gestelde middelen is omgesprongen. Namens financiële commissie en kerkbestuur, M.G.M. Litjens pennm. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 8

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 8