20 sept. 25 sept. 27 en 28 sept. 30 sept. 11 okt 10, 11 en 12 okt 13 okt. 13 okt 14 okt 14 okt 28 okt. 4 nov 8 nov 15 nov. 16 en 17 nov. 25 nov. 30 nov. 9 dec 16 dec. 20 dec 21 dec. 28 dec. -o-o-o-o-o Jeugdtoernooi Oostrum, T.W.C. Oostrum. Excursie rozenkwekerij. Uitwisseling "Kroon" Wissekerke, T.W.C. Oostrum Groenten en fruit, L.V.B. en O.V.B. Clubdag Flying Jumpers. Dorpsfeesten Harmonie. Lezing over criminaliteit, L.V.B. Jaarvergadering Flying Jumpers. Voorzittersvergadering Bowling-Bistro/Michels Uitleg over de Warenwet, O.V.B. Excursie Nestlé, O.V.B. Vergadering werkcomité, café Vermeulen. 40-Jarig jubileum "De Vlasbloem". Feestavond T.W.C. Oostrum. Concert en toneel Harmonie Sub Matris Tutela. Surprise-kienen, O.V.B. Intocht van Sinterklaas. Vergadering werkcomité, café van Dijk. Kerstviering, O.V.B. Koppelcross op de Boshuizen, T.W.C. Oostrum. Cyclecross op de Boshuizen, T.W.C. Oostrum. Playback-show en/of soundmix ''De Aide Beek''. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o VANUIT DE BASISSCHOOL Aan de ouders van groep 1-2 Maandag 14 april starten we met het project "Lente". Woorden en begrippen. - Lente, zomer, herfst, winter. - Namen van dieren: koe - kalf paard - veulen kip - kuiken varken - big - groot - klein - jong - oud - warm - koud Waarnemingen - Groei proces van planten en dieren N.a.v. deze punten zullen we in de klassen kuikentjes hebben en zaad laten ontkiemen. Wij willen vragen of de kinderen alle maal een bloempotje mee naar school willen brengen. 4

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 4