SOLISTENCONCOURS^GEMEENTELIJKE^MUZIEKFEDERATIE In gemeenschapshuis De Linde in Oirlo werd in het afgelopen weekend het jaarlijkse Solistenconcours van de gemeentelijke Muziekfederatie gehouden. De jurering was ook dit jaar weer in handen van Jean Claessens uit Tilburg. Met de volgende resultaten namen van onze vereniging de volgende leden deel: Eerste afdeling: Heidi Achten op cornet 48j pnt. kwartet Theo Pluk/Martin Janssen/Herman Vermeulen/Astrid van Horck op hoorn 44 punten. Afd. uitmuntend: Duo Agnes en Anita Reijnders op cornet 49 pnt. Anita Reijnders op cornet 48 pnt. Duo Herman Verheijen/Huub Moorrees op klarinet 49| pnt. Afd. superieur: Math Knelissen op bas 52jj pnt. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA 10 april 10 april 12 april 14 april 17 april 17 april 17 april 19 en 20 april 22 april 23 april 26 april 1 3 3 4 6 7 7 mei mei mei mei mei mei en 14 mei 8 mei 8 mei 10 mei - 5 en 6 samen met Harmonie, bestuursvergadering. Jeugdleidersvergadering S.V. Oostrum. Harmonie, optreden Eikenhofkapel in Venlo Harmonie, ledenvergadering. Interne vergadering Oudervereniging, 20.00 uur. Jaarvergadering "De Vlasbloem". Parochievergadering Uitwisseling "Kroon", Wissekerke T.W.C. Oostrum Harmonie deelname diverse leden aan muzikale op luistering opening nieuw Provinciehuis. Meisjesvoetbal te Tienray, klas 3-4 Harmonie, concert in gemeenschapshuis Fanfare Maashees. Uitstapje, O.V.B. Baantoernooi Baarlo, T.W.C. Oostrum. Harmonie, oud papier ophalen. Eerste H. Communie. Bestuursvergadering S.V. Oostrum afd. korfbal. Voetbalkampioenschappen te Venray voor jongens. Cursus: kweken van tuinkruiden, O.V.B. Open fietscrosswedstrijd F.C.C. Flying Jumpers. Gezinsfietstocht 25 en 50 km. T.W.C. Oostrum, starten tussen 10.00 - 14.00 uur. Veteranentoernooi S.V. Oostrum afd. voetbal.

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 2