Venray 9 - Oostrum 6 0-1 (0-1) Het is Oostrum 6 gelukt de zware uitwedstrijd tegen Venray 9 in winst om te zetten. Het was n.l. dit Venray 9 dat Oostrum 6 dit seizoen de eerste nederlaag toebracht; daarom waren wij uit op sportieve wraak. Toch hebben wij weieens beter gevoetbald dan deze wedstrijd, want het was Venray dat een licht veldoverwicht had, maar ze waren gevaarlijk tot aan de zestien-meterlijn waar ze rustig werden opgevangen door onze verdediging. Een rust die de lei ders Gerrit en Sjaak in de verdediging gebracht hadden door onze twee buitenspelers in de verdediging te posteren en dit bleek een goede taktische zet. Venray kreeg de eerste helft geen kansen. Oostrum daartegen creëerde zich enkele kansen uit aanvallen die meestal begonnen met een verre uittrap van Wiel Künzler die vaak via Jeu Keunen voor kwamen, waar allereerst Theo v.d.Pas de kans kreeg de score te openen, maar zijn schot strandde op de doelman en de terugspringende bal werd weer tegen de doelman geschopt. Enige tijd later had onze gladgeschoren spits Math van Rhee wèl geluk bij zo een zelfde aanval, want hij schoot hard diagonaal in, 0-1. Hierna konde we rustig deze eerste helft volmaken waarin beide teams geen kansen meer kregen. Na de rust werd het veldoverwicht van Venray nog groter en zeker het laatste half uur heeft Oostrum onder zware druk gestaan. Maar de beste kans was toch weer voor Oostrum toen Jerry Clark alleen voor de doelman kwam, maar deze gooide zich moedig voor de bal, zodat de voorsprong niet vergroot kon worden. Ook Jeu Keunen kreeg nog een kansje, maar hij stond er iets te scheef voor en door de draaiing die hij moest maken, verdraaide hij een weinig zijn linie zodat hij zich moest laten vervangen door een extra verdediger Ruud Engels. Hierna hadden wij deze verdediger wel nodig want Venray kwam massaal opzetten om de gelijkmaker te bewerkstelligen. Maar wat zij ook probeerden, ze kwamen er niet doorheen. Onze verdedi ging onder aanvoering van Hay Joosten stond als een blok. Zelfs het uitschakelen van deze laatste man door een iets te onbeheer ste aanvaller mocht niet baten; het bleef 0-1 voor Oostrum. Hierna konden we rustig de vele verjaardagen die we nog tegoed hadden, gaan vieren, waarin Math, van Rhee aankondigde zijn haren te laten millimeteren, maar dat hij dat durft, geloof ik niet. je Zus. 16

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 16