In de 52e minuut kon Hans Kessels na een schitterende dieptepass de bal langs de doelman van Bergen schuiven; 0-3. 60e minuut. Toen viel de tegengoal1-3. Na een steeds groter wordende druk op het Bergense doel, werd Hans Wilmsen omver gemaaid in het strafschop gebied. Hierdoor vergrootte een van onze "oudere jongeren" Huub Emons de score naar 1-4 door een goed getrapte penalty. Uiteindelijk werd het 1-5 door Ad Verhagen, die een uitgetrapte bal opving en deze vervolgens "mit ein direktabname" loepzuiver achter de keeper plaatste. Zo konden we met 2 punten op zak richting Arie vertrek ken p.s. Marnie moet de goede raad van de Bergense doelman zeker niet in de wind slaan, dan lukt het a.s. zondag vast en zeker Higgins VERSLAG OOSTRUM 3 - MEERLO 2. Het concept was goed. Omdat we bij de heenwedstrijd in Meerlo bij de rust al met 6-0 achterstonden, was het motto vandaag: "Let 's do it to them, before they do it to us". Na enkele kansjes aan beide kanten was het echter toch Meerlo dat na een half uur de score opende d.m.v. een fraai uitgespeel de kans. Toch bleven we nu wel overeind en konden ervoor zorgen dat Meerlo niet goed in zijn spel kon komen. Ruststand: 1-0. Na het werkoverleg in de rust was de beurt aan ons. Meteen na de aftrap werd de bal veroverd en over links, via enkele schitterende acties, scoorde B. Linders met een mooi schot in de rechterkruising. 1-1. Een doelpunt van de maand waar nog (te) lang over werd nagepraat. (Bouwtekening op aanvraag verkrijgbaar). 10 Minuten later ging J. Martens goed door op een dieptepass en scoorde zeer bekeken. 2-1. een ongekende weelde. Deze voorsprong werd echter 10 minuten voor het einde tenietge daan door een frommelgoal van Meerlo. 2-2. Dit werd ook de eind stand. Uiteindelijk toch een terechte uitslag van deze sportie ve, uitstekend door J. Raedts geleide, wedstrijd. Hopelijk kunnen we de stijgende lijn van het collectief volgen de week voortzetten. Tot dan. B. Utterfly. 15

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 15