Oostrum 1 - Geysteren 2 3-0 Een voortvarend begin had Oostrum zichzelf gewenst, en dit kwam er ook. Voordat de klok van de scheidsrechter tien minuten speel tijd aangegeven had, was de stand al 2 - 0 Na 7 minuten een kopbal van Henk van Goch, 1-0; terwijl ieder een dacht dat het een voorzet was, ketste de bal via de binnen kant van de paal in het net. Twee minuten later een mooie aan val en Carlo Verheyen scoorde 2 - 0 Iedereen ging er eens goed voor zitten of staan, want na 10 minu ten 2 - 0 dat beloofde veel. Het bleef echter tot aan de rust 2-0, en Geysteren was zelfs heel dicht bij een doelpunt, maar de bal kwam via de kruising terug in het veld. Rust 2-0. Na rust - veel inzet, echter ook veel balverlies. De wedstrijd zakte naar een zeer bedenkelijk laag peil. Geysteren kon echter ook geen vuist maken. In de 70e minuut een schot van Henri Wilmsen, 3-0. Normaal was dit schot langs het doel gegaan, maar via de keeper caram boleerde de bal alsnog in het net. Oostrum ging toen pas wat vrijer voetballen en creëerde vele kansen, het bleef 3-0. Een westrijd om gauw te vergeten. A.S. ZONDAG WANSSUM 2 - OOSTRUM 1. Montagnards 6- Oostrum 2 1-5 Afgelopen zondag was het dan weer zover. Na vele afgelastingen kon er eindelijk weer gevoetbald worden en trok het twèd vol goede moed richting Bergen. Iedereen wist dat we daar nog iets goed te maken hadden i.v.m. de historische thuiswedstrijd. Met twee "geblesseerde" leiders kwamen we in Bergen aan, waar een groot ontvangstcomité ons op stond te wachten, inclusief fanfare Daar werd ons ter plekke de gelegenheid geboden om de speelweide een half uur te bezichtigen onder wakend toezicht van de scheids rechter Na al die "feestelijkheden" kon er uiteindelijk toch afgetrapt worden. Al vanaf het begin trok Oostrum het initiatief naar zich toe. Na 10 minuten was het Jos Broenen die 0-1 kon aantekenen, door een mooie voorzet die Jos via een geharrewar van spelers de goal in kon frotten Ook het tweede doelpunt kon Jos op zijn naam schrijven. Door een fantastische 1-2 combinatie met Marcel Linskens kon Jos loei hard inschuiven met zijn linkerpoot. Hiermee bewees hij het na al die tijd nog steeds niet verleerd te zijn. 14

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 14