Nationale Kollekte Kinderbescherming S9^5ï!_§*595- Vol blijdschap en dankbaarheid tegenover de Schepper van alle leven,zagen zij dinsdag 1 april, hun liefde weer bekroond met een goddelijk geschenk, een tweede kind en zoon, broertje van Tom - Luuk is zijn naam. Het is altijd een geruststelling, een bemoediging als je weet dat je ergens welkom bent, en niet alleen dat je welkom bent, maar dat er ook naar je komst verlangd werd, dat er naar je werd uitgekeken. En Luuk zal weten en er varen dat hij bijzonder welkom was, en dat er naar hem verlangd werd. Daarom willen zij hun kind ook het beste en kostbaarste dat ze zelf kennen, en zelf ook van hun ouders hebben meegekre gen - het geloof - meegeven in het leven. Door het doopsel, de deur naar het geloof en naar het christen-zijn, zullen zij hun kind aan God opdragen en heel dicht brengen bij de Bron van het ware leven. Rick en Wilma, van harte proficiat met jullie nieuwe rijkdom, met jullie tweede kind, met LUUK. Moge LUUK jullie gelukkig samen-zijn nog vergroten, mogen jullie veel vreugde beleven met LUUK, en moge LUUK zelf 'n blijde, zon nige, gelukkige toekomst tegemoet gaan. Ook wij roepen LUUK 'n hartelijk welkom toe in onze parochiege meenschap en hopen dat hij zich daar thuis en gelukkig zal voe len Uw pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Aan alle inwoners van Oostrum. In de week van 14 tot 20 april wordt er door enkele dames van de OVB gecollecteerd t.b.v. de hartstichting. Afgelopen dagen hebt U een collectezakje van SAKORnationale collecte kinderbescherming, in de bus gekregen. Zoals U op de toelichting op het zakje kunt lezen, komt Uw bijdrage ten goede aan kinderen die op wat voor manier dan ook, "onze bescherming" nodig hebben. Een collectant zal op donderdagavond of vrijdag bij U langs ko men. Mocht U de collectant missen, is een gift op giro 40 40 40 SAKOR, Den Bosch natuurlijk ook van harte welkom. 10 W. van Delft

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 10