Korte samenvatting van notulen openbare vergadering "Werkcomité Oostrum" gecombineerd met Voorzittersvergadering gehouden op dins dag 11 maart 1986 in vergaderzaal Van Dijk te Oostrum. - nogmaals wordt gewezen op ontbreken van een goede afrastering tussen wegberm langs Ooster Thienweg en Spoorlijn. - kennis wordt genomen van Jaaroverzicht 1985. - jaarprogramma 1986 kan aller goedkeuring wegdragen. De aan dacht wordt gevestigd op betere aanduiding NS. Station Ven- ray met als toevoeging Oostrum. Te vaak wordt vastgesteld dat uitstappende reizigers naderhand als bus vertrokken is tot ontdekking komen dat men in Oostrum is in plaats van in Venray. - door penningmeester wordt overzicht gegeven van financiële positie van werkcomité. Het jaar werd afgesloten met een ba tig saldo. - langdurig vormde het bezuinigingsplan Openbare Verlichting on derwerp van bespreking. Onderwerp van bespreking vormden de binnengekomen reacties van inwoners alsmede de bevindingen van een uit het werkcomité geformeerde werkgroep, die de plaatselijke situatie op twee verschillende tijdstippen (zowel voor als na 24.00 uur en niet bij volle maan) kritisch heeft bezien. De conclusies van vergadering zijn doorgestuurd naar afd. openbare werken. - een verzoek tot organisatie van houden van collecte voor In validen Sport is voor nader overleg aangehouden. Een plaatse lijke sportvereniging zal bekijken of deze activiteit dit jaar inpasbaar is. - algemeen wordt een dorpsraad of zoals bij ons Werkcomité een goede zaak geacht. Er zal dan ook naar gestreefd dienen te worden om voldoende mensen te vinden, die zich willen be schikbaar houden voor dit soort werk. De dorpsraad wordt al gemeen als een gewenst overlegorgaan gezien tussen gemeen schap en vooral gemeentelijke overheid. - vernomen werd dat op 17 juli Oostrum als etappeplaats zal fungeren van fietsvierdaagse "De Peel". Naar verwachting zullen minstens 500 fietsers Oostrum aandoen. Uit oogpunt van verkeersveiligheid is gekozen voor terrein rond Oude Watermo len. Organisatie in Oostrum is in handen van Oozo met alle medewerking van TWC.

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 2