--1^aarsbeurten 19.00 uur Jean Potten Pierre de Kleijn Overleden ouders Camps-Wolters Overleden ouders Achten-Verdijk Witte Donderdag: 19.00 uur Erwin Achten, Jos Wilms, Marco Arts Eduard Camps Goede Vrijdag 14.30 uur Marcel Nellen, Steijn Bus 19.00 uur Monique Wilms, Anke Kusters, Anne- miek RaedtsIngrid Lenssen Paaszaterdag 19.00 uur Anke Kusters, Noortje van Goch Inge Kreutz, Anita van Limbeek Paaszondag 08.30 uur Erwin Achten, Jos Wilms, Marco Arts Eduard Camps 10.00 uur Monique Wilms, Esther Litjens, Annemiek Raedts, Ingrid Lenssen Akoliet: Paul Bovendeerdt Paasmaandag 08.30 uur Marcel Nellen, Steijn Bus, Korneel Jeuken, Jos Wilms 10.00 uur Erwin Achten, Eduard Camps, Robin van Mill, Benoit van Osch GOEDEVRIJÜAG We denken aan de laatste dag van Jezus van Nazareth, Zijn ver lossend lijden en sterven. Vrijwillig heeft Hij Zijn handen op het kruis uitgestrekt om de mensen tot één volk te brengen. Hij werd daartoe niet gedwongen. Hij heeft Zijn armen gestrekt zoals moeders de armen uitstrekken als zij hun kindje zien lo pen met onbeholpen pasjes. Maar zij kunnen ook hun armen uit strekken als de grotere kinderen langs omwegen soms weer thuis komen. Dat is het werk van de liefde. Zo heeft Jezus Zijn vast genagelde armen uitgebreid, omdat Hij ons, in Zijn onuitspreke lijke liefde wilde samenbrengen. Zo werd het Schriftwoord ver vuld: "Als Ik van de aarde opgeheven zal zijn, zal Ik alles tot Mij trekken". Jezus breidt Zijn armen uit naar allen die lijden, die eenzaam zijn en treuren. Hij wil hen allen in Zijn liefde dragen: "Komt allen tot Mij, die belast en beladen zijt en Ik zal U verkwikken". Met ons lijden en met onze zorgen gaan wij nu naar Jezus. Wij willen Zijn kruis vereren en uit de overwe ging van Zijn liefde nieuwe kracht putten om ons lijden te verenigen met Zijn lijden. Laten wij ons dan opvangen in Zijn armen, zodat Hij ons kan dragen en ons Zijn liefde verkondigen. Misschien kunnen wij van Hem leren ook onze armen geopend te 3

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 3