vriendschap door samenwerking "flying_jumpers^_oostrum 4 Leden van de buurtvereniging, Op zaterdag 1 maart is er om 19.00 uur een H.Mis voor alle leden en alle overleden leden van onze vereniging. Zoals jullie allemaal al weten houden wij op zaterdag 8 maart onze jaarlijkse feestavond. We beginnen s'middags met een spellenmiddag voor de jeugdige leden van de buurtvereniging. De middag begint om 16.00 uur en is om 18.00 uur weer afgelopen, s'Avonds is er dan de feestavond. Deze wordt, net als de middag, gehouden in het gemeenschapshuis. Komt u ook naar de feestavond? Zorgt u er dan voor om tijdig aanwezig te zijn, d.w.z. om 20.00 uur. Wij hopen jullie allemaal te mogen begroeten op de feestmiddag- of avond. Tot ziens Bestuur buurtvereniging Vriendschap door Samenwerking -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- DISCODISCO.DISCODISCODISCODISCO. Op zaterdag 1 maart a.s. hebben wij voor onze leden een disco middag georganiseerd. Aanvang van deze middag is om 15.30 uur in het AD0R-GEB0UW. Achter de draaitafel zullen jullie de erva ren D.J. ANDRé uit Helden aantreffen, hij zal op deskundige wij ze de plaatjes deze middag aan elkaar praten. Natuurlijk mogen jullie allemaal een vriendje of vriendinnetje meebrengen. Tijdens deze middag zullen jullie op het een en ander getrac- teerd worden. Het is de bedoeling dat we ca. 18.00 uur weer huiswaarts keren. Nieuwe leden zijn bij onze club altijd van harte welkom. Bel voor inlichtingen de secretaris: F. van Maris Wittevrouwenstraat 3 04780 - 86317 Het Bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- buurtvereniging stationsweg oostrum

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 4