17 Griekenland is een land riet vele gezichten, dat steeds meer in trek raakt bij de Nederlandse vakantiegangers. Niet alleen vanwege de zon of de talrijke oudheden. Maar vooral omdat het Griekse .landschap en de Griekse bevolking een en al gastvrijheid uitstralen. De Habobank laat U graag kennismaken met dit veelzijdige vakantieland. In samen werking met Hol land Internationalhet Grieks Verkeersbureau en de luchtvaart maatschappijen Transavia en Olympic Airways heeft de Rabobank een indrukwekken de dia- show laten maken over Griekenland. Schitterende dia's op twee grote schermen naast elkaar, nemen U mee op reis door Griekenland. De reis gaat achtereenvolgens naar: Athene, de stad waar heden en verleden springlevend zijn. De Peleponnesos met plaatsen als Epidaurus en Mykene; Noord- Griekenland met als hoofdstad Thessaloniki met veel natuurschoon. Halkiaiki met haar drie schiereilanden en natuurlijk de Griekse Eilanden. Wij noemen er slechts enkele Corfu Rhodos; Kreta; Kos. Naast de dia- show krijgt U tijdens deze avond uitgebreide informatie over de vele vakantiemogelijkheden in Griekenland.Tijdens de pauze kunt U al Uw vragen stellen aan de aanwezige reisadviseurs.Speciale informatie- stands zijn hiervoor ingericht. Het Trio Hellenique zal de avond omlijsten met echte Griekse muziek. Deze interessante reisinformatie-avond over Griekenland is een bezoek dubbel en dwars waard. Toegangskaarten ad 3,50 per persoon zijn verkrijgbaar bij de Rabobanken in deze regio, die deze avond organisereji Mits nog voorradig een half uur voor de voorstelling aan de zaal. Deze Griekenland- informatieavond vindt plaats op donderdag 6 maart a.s. in de Venrayse Schouwburg; aanvang 20.00 uur. Aan de bezoekers zal een kop koffie en een glas Griekse wijn worden aangeboden. Tevens wordt U gratis foldermateriaal beschikbaar gesteld. Wij wensen U een prettige avond. Groepsreis Rabobanken. De Rabobanken in deze regio organiseren dit jaar 2 groepsreizen: a) een 5 - daagse busreis naar Berlijn. Vertrek op zaterdag 26 april; terugreis op woensdag 30 aprilt Koninginnedag). U verblijft in centrum van Berlijn. b) een 8 - daagse busreis naar Rothenburgt Tauberdal-West- Duitsland). Vertrek op zaterdag 30 augustus; terugreis zaterdag 6 september. Voor meer informatie kunt U terecht bij de Rabobank te Oostrum. «V Rabobank Q Oostrum

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 17