17 In de tweede minuut een "schot" Carlo Verheijen, 1-0. Het was zijn bedoeling de bal nog harder te schieten maar hij miste en de H.R.C. goalie werd verrast - stond op het verkeerde been - en was kansloos. Na 25 minuten Rick Gielens, weer hersteld van zijn blessure, een mooie aktie van Herman Lenssen ging eraan vooraf, scoorde heel mooi, 2-0. We telden echter in die eerste helft nog wel een handvol kansen maar ze werden niet benut. Twan Pelzer kreeg in de eerste helft nauwelijks werk te verrichten. Rust 2-0. De thee smaakte goed en vol goede moed gingen de aanvallen - er zaten hele goede bij - opnieuw richting H.R.C. doel. Opnieuw werden doelrijpe kansen jammerlijk gemist. In de 70ste minuut scoorde Carlo 3-0, maar na advies van de grensrechter werd deze treffer afgekeurd. Het bleef 2-0. In het veld haalde H.R.C. diep adem voor een slot-offensief en een kwartier voor tijd viel de eerste tegentreffer, al dan niet in buitenspel-positie 2-1. De klad zat er meteen bij ons in en zowaar H.R.C. scoorde de gelijkmaker 2-2. De fout bij H.R.C. was dat ze tevreden waren met één punt en als een duveltje uit een doosje was daar Carlo en werd het alsnog 3-2. De scheidsrechter had een moeilijke middag omdat er twee ploegen op buitenspel speelden. Dit bracht in en buiten het veld wat irritatie en kwam ook ons spel niet ten goede. Henk Rutten moest op last van de scheidsrechter het vlaggen aan iemand anders overlaten al moet ik hierbij aantekenen dat de vlagger van H.R.C. ook meer rekoefeningen met zijn arm deed dan noodzakelijk was. Maar goed, weer 2 punten aan het totaal be tekenen nu 14 wedstrijden gespeeld 26 punten. Doelsaldo 48 voor- 15 tegen. Nu eerst carnaval, maar dan de tanden op elkaar, de schouders eronder en inzet zoals we het vandaag wel zagen. Want we hopen er wel te komen, maar we zijn er nog niet.' o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 00STRUM 3 - HEGELSOM 3 1-4 Op 'n zeer koude zondagmorgen met behoorlijk wat alcohol in 't bloed (voor sommige spelers) trokken we ten strijden tegen Hegelsom 3 zonder de afwezige Frank dr. Na 11 min. gespeeld te hebben kwam Hegelsom met een goed op-gezette aanval over refchts tot scoren, 0-1. 1 min. later door een snelle aanval van Oostrum met goed samen spel van 't middenveld 1-1. Zo gingen we de rust in. Na een kopje thee was iedereen weer nuchter. Van Oostrumse zijde begonnen we de tweede helft verdedigend, ondanks dat kwam Hegelsom weer tot scoren. 1-2. Twee min. later kon Hegelsom 1-3 aantekenen.

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 17