limburgse vrouwen beweging van de l.l.t.b. 10 Op de jaarvergadering van 14 januari j.l. hebben wij afscheid moeten nemen van Dien Wolters, als voorzitster van onze vereni ging. Moeten nemen, want volgens de statuten mocht Dien niet langer voorzitster zijn, na twaalf jaar met groot enthousiasme die funktie vervuld te hebben. Uit de grote opkomst van de leden bij haar afscheid bleek wel, hoe zeer iedereen haar inzet gewaardeerd heeft. We hopen Dien, die voortaan erelid van de L.V.B. is, nog vaak op onze bijeenkomsten te zien. Tegelijk met Dien is Joke Verstraelen afgetreden als bestuurs lid. Ook zij heeft zich m.n. de laatste jaren enorm ingezet voor de vereniging. Dien en Joke, nogmaals bedankt voor alles wat jullie de afgelo pen jaren gedaan hebben voor onze L.V.B. Als nieuwe leden zijn in het bestuur gekozen: Mia Verheyen-Phi- lipsen en Lilian Linders-Termont Als nieuwe voorzitster is gekozen Mariet Volleberg. Binnen het bestuur zijn de taken nu als volgt verdeeld: voorzitster vice-voorzitster sekretaresse penningmeester notuliste leden M. Volleberg RMommen L. Folkerts M. Willems B. Direks M. Verheyen L. Linders Het Bestuur. 0_0_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Dames van de L.V.B. Op de jaarvergadering van 14 januari heb ik de voorzitsterhamer overgedragen aan Mariet Volleberg. Mede door de opkomst van de vele leden, de afscheidswoorden van onze ere-voorzitster Mevrouw Loonen en Pastoor de Ceuster en de dankwoorden van Mevrouw Volleberg, is dit voor mij een geweldige avond geweest.

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 10