BETALINGSVERKEER. Evenals andere jaren verzoeken wij U vriendelijk om met het regelen van uw bankzaken niet te wachten tot de' laatste dagen van het jaar.Zoals gebruikelijk is het dan bijzonder druk. Om er verzekerd van te zijn dat Uw bankzaken ook geheel naar wens in oude jaar worden afgewerkt nogmaals het advies: wacht niet tot de laatste dagen. Ofschoon elders in dit blad reeds een advertentie staat afgedrukt vestigen wij de aandacht erop dat op dinsdag 31 december het kantoor van de bank in verband met balanswerkzaamheden vanaf 12.00 uur voor publiek gesloten is. Vriendelijk verzoeken wij U hiermederekening te houden. Op de andere dagen is de bank normaal geopend. Zomerreisprogramma's: De eerste zomerreisprogramma's voor het seizoen 1986 zijn inmiddels binnen. Voor het nieuwe jaar wordt algemeen een toenemende belangstelling voor vakantiereizer verwacht. Maak daarom tijdig Uw keuze. Ook voor het winterseizoen zijn er nog ruime mogelijkheden;uiteraard niet alle data. Wellicht kunnen wij U nog van dienst zijn. Denk in ieder geval aan het afsluiten van een deugdelijke reisverzekering; zowel in winter- als zomerseizoen. Jeugdsparen De deelnemers aan het jeugdsparen zoals Zilvervloot en Tienerrekening wijzen wij op de mogelijkheid om voor eind van het jaar het maximum toegestane bedrag voor de premie-toekenning te sparen; dat is voor de Zilvervloot 480,-) en Tienerrekenin 500, Bent U dit jaar 15 jaar geworden en nog geen deelnemer van het Zilvervloot sparen; open dan nog voor 31 december a.s. een jeugdspaarovereenkomst Hierdoor kunt 'gebruik maken van het maximum aantal te behalen spaarjaren met premie. Rabobank S Oostrum

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 36