4* 32 Cyclo-cross: Zondag 22 december beleven we weer een van onze mooiste evenementen die elk jaar op ons programma staan. Onder auspiciën van de N.W.B. vindt dan de jaarlijkse cyclo-cross plaats op het bijzonder selektieve parcours van Boshuizen. Door de renners wordt dit gekenschetst als een van de zwaarste wedstrijden van het seizoen, vooral vanwege de afwisseling van de bospaden met vele stukken zand en enkele venijnige klirametjes en scherpe afdalingen. De wedstrijden worden geopend door groep II, bestaande uit: adspiranten, junioren, veteranen en de gentlemen, die over veertig minuten plus één ronde hun krachten meten. De start vindt plaats om 13.30 uur. In deze groep wemelt het van de clubfavorieten, waarbij Gerard Keijsers en Piet van Asten vrijwel zeker tot de spits zullen behoren, maar het hoeft ook niemand te verbazen als Michel Willemsen of Thijs van Asten zich vooraan zullen melden. Groep I, de grote kanonnen, gaan tegen half drie van start voor hun wedstrijd over een vol uur plus één ronde. In deze groep, bestaande uit de amateurs en de senioren rekenen wij op zeker twee ereplaatsen van Gerrit Janssen en Theo Heijnen, die zich zeker op hoog niveau willen presenteren. Daarnaast zien wij met belangstelling uit naar de prestaties van enkele van onze "nieuwe" crossers zoals Hay Camps en Ton v.d. Pas. Wij verwachten een hele spannende strijd om de plaatsen 10 t/m 15? omdat die kennelijk dit jaar aan een groepje TWC-Oostrum-renners zijn voorbe houden. Voor het publiek belooft het een bijzonder attractieve sportmiddag te worden, waarbij u op uw gemak van de "slavenarbeid" van de renners kunt genieten. De entree bedraagt f 3»-. voor personen ouder dan 12 jaar. Midden in het parcours hebben wij een verkooppunt van diverse verster kingen, zoals, erwtensoep, koffie, broodjes worst en chocolademelk. Wij zien u graag terug op het parcours aan Boshuizen. cyclo-cross zondag 22 dec

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 32