En ook Sjors en Marieke zijn er vol van, ze blven maar eigen gemaakte kadootjes aandragen, hoewel het mij niet duidelijk werd of die voor de baby of voor hun moeder bedoeld waren. Hetgeen Jos en Marian van thuis-uit hebben meegekregen en waar voor ze hun ouders dankbaar zijn: 'n levendig geloof, 'n hou vast en een zekerheid in hun leven, willen zij op hun beurt ook doorgeven aan Geertje. Daarom willen zij door de doop Geert je al heel dicht bij de BRON van HET LEVEN brengen en Geertje onder de bijzondere bescherming van God stellen. Jos en Marian, van harte proficiat met jullie derde kind, met jullie dochter Geertje. Moge zij vreugde en geluk blijven uitstralen in jullie gezin en moge Geertje zelf ook 'n zonnige, gelukkige toekomst tegemoet gaan. Ook wij roepen Geertje een hartelijk welkom toe in onze parochiegemeenschap en wensen haar alle goeds toe op haar verdere levensweg. uw pastoor. De leden van de Oostrumse Organisatie van Zelfstandige Onder nemers wensen U allen een Zalig Kerstfeest en een Voorspoedig 1986. Bert Arts en Zoon Stationsweg 108 Oostrum M. Derks Mgr. Hanssenstraat 15 Oostrum Bèr van Dijk Mgr. Hanssenstraat 29 Oostrum Ruud Ebisch GHV Stationsweg 183 Oostrum Joos Hoex Stationsweg 197 Oostrum A. Jans-Verheggen B.V .Stationsweg 130 Oostrum Zuivelhandel Kessels Mgr. Hanssenstraat 41 Oostrum P. Linders Stationsweg 145 Venray W. Michiels Mgr. Hanssenstraat 10 Oostrum Jac. Mols Geysterseweg 1 Oostrum Rabobank Oostrum BA. Mgr. Hanssenstraat 16 Oostrum Jules Selder Mgr. Hanssenstraat 25b Oostrum Rich. Tacken Mgr. Hanssenstraat 27 Oostrum Joos Truyen Mgr. Hanssenstraat 31 Oostrum Jac. Verhaegh Mgr. Hanssenstraat la Oost ruin Herman Verheijen Mgr. Hanssenstraat 25 Oostrum Arie Vermeulen Mgr. Hanssenstraat 45 Oostrum Firma Versleuyen Geysterseweg 9 Oostrum Wiel Vloet Mgr. Hanssenstraat 1 Oostrum Frvan Bergen Vennenweg 5 Oostrum EdCamps -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Randenrade 33 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o -o-o- Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o- 10 o—o—o—o—o—o—o-o-o—o—o—o—o-o—o—o—o—o-o—o-o-o—o—o—o—o—o—o—o-o—o— OOSTRUMSE ORGANISATIE ZELFSTANDIGE ONDERNEMERS

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 10