EERSTE COMMUNIE De eerste Communie vindt dit jaar weer plaats op de eerste zon dag van Mei en we willen de eerste zondag in Mei handhaven voor de Eerste H. Communie. Dus dit jaar (1986) zondag 4 Mei. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-O-O-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o - Y^HïI_P5_^a?H:ba5ïs§chool Aan de ouders: Donderdag 12 december beginnen we aan het project "KERSTMIS". Rondom dit thema willen we verschillende aktiviteiten gaan doen oa Het kerstverhaal wordt in verschillende delen verteld. Woorden en begrippen die aan de orde komen zijn Vroeger en nu Arm en rijk Licht en donker Waarom vieren we kerstmis? Geboorte, jarig zijn Bespreken van de boom We leren dit liedje aan: Een liedje van een schaapje, schaapje in de nacht. Schaapje heeft een belletje, rinkelt o zo zacht. Bé, bé, tinge-linge-ling, kindje ligt te slapen. Als het kindje wakker wordt ziet het allemaal schapen. Een liedje van een schaapje, schaapje in de nacht. Schaapje heeft een belletje, rinkelt o zo zacht. Bé, bé, tinge-linge-ling, schaapje gaat weer verder. Samen met de anderen, samen met de herder. Nog enkele mededelingen: We zullen dit jaar de kinderen weer alles laten knutselen om de boom te versieren. Wilt U de kinderen daarom géén kerst ballen e.d. van thuis meegeven? Het zou fijn zijn als de kinderen hun eigen geboortekaartje mee zouden kunnen brengen. Maandag 23 december is er in elke klas een kerstviering. Maandagmiddag 23 december begint om 15.00 uur voor alle kin deren van de basisschool de kerstvakantie. Wij wensen U prettige feestdagen. Team van de Maria-Basisschool -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 5